Pitanja korisnika i obavijesti moderatora

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 18:55:56

Paško

#330
Nemam pojma, to je pitanje za Servisa, koji tehnički održava forum još otkad je postojao stari. Ja (a ni ostali) s tim veze nemam, samo javim kad znam nešto što može pomoć.
A taj brojač mi se stvarno čini najmanje bitna stvar kad se uzme u obzir sve ostalo :)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

gorgoroth

Ok,hvala na odgovoru, sorry ako ti je nebitno, mislim na odgovoru

Boki651

Meni nije radila prijava u Chromeu, čim je krenula nova verzija, pa sam obrisao kolačiće i uredno sve radi.

pehar_11

Primjetio sam da zbog nekog raloga ne mogu ukloniti obavijesti o određenoj temi (npr. primam obavijesti za "ZET razno (4)" iako nikada nisam to htio pratiti) i ne mogu nikako maknuti. Događa se i za druge podforume, poput Libertasa - ista stvar.
vrijeme je novac?!?

421

Zašto mi podupla fotografiju kad ju stavim u privitak?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Paško

To se dogodi kad staviš privitak ("[attach id]" i slično) u tekst objave jer se privitak automatski prikazuje ispod teksta objave.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Jel samo meni ili još nekom ikonica "new" uopće ne dovodi do nove objave nego na početak stranice? Tako da moraš scrollat uvijek do kraja
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Čelični

#337
Mene zanima vidi li se moja Email adresa ostalim članovima dok gledaju moj profil? Ja je vidim. Ako se slučajno vidi ostalim članovima  ljubazno bih molio da je uklonite s moga profila.
Unaprijed Hvala !

421

@Paško/amfan
Preformulirat ću pitanje:
Kako da se izbjegne duplanje fotografije u privitku teksta objave ako slijedim zadanu i jedinu moguću proceduru Attachments and other options?
Ili ćeš editirati svaki post, kao što si mi učinio danas?
Ili pokušavaš biti Servis?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Paško

Ne čitaš s razumijevanjem. Citiram:

Citat: Paško  u Listopad 02, 2022, 14:06:19To se dogodi kad staviš privitak ("[attach id]" i slično) u tekst objave jer se privitak automatski prikazuje ispod teksta objave.

Dakle, učini ono što je suprotno citiranom, nemoj stavljati attach id u tekst posta. Ne treba klikati "Insert" kad si prenio fotografiju, fotografija je već ispod objave u tom trenutku.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

pehar_11

Citat: Čelični  u Listopad 02, 2022, 20:26:55Mene zanima vidi li se moja Email adresa ostalim članovima dok gledaju moj profil? Ja je vidim. Ako se slučajno vidi ostalim članovima
Samo Skype ti se vidi (barem meni). Pogledaj molim te ako se meni vidi moja, baš me zanima.
vrijeme je novac?!?

Čelični

#341
Ne vidi se ni tebi Email adresa sad sam provjerio (barem meni) i Hvala ti na odgovoru.

pehar_11

Čudno, jer ja vidim svoju i ti isto, ali ne vidimo jedan od drugoga. Očigledno greška, trebalo bi popraviti osim ako nema namjere da se takvi podaci ne prikazuju.
vrijeme je novac?!?

Čelični

#343
Zato sam i postavio to pitanje, ali bitno mi je da ostali članovi ne vide moju Email adresu. Ali pošto smo obojica to provjerili mislim da je sada u redu ali kako si i sam napisao treba to popraviti osim ako nema namjere da se takvi podaci ne prikazuju.

tramvajac 92