Čazmatrans Vukovar – razno

Autor Tomek, Listopad 22, 2008, 11:27:46

Promatrač

Očekuju li se to u Vukovaru od nove godine noviteti sa gradskim autobusima? Nešto načuo a i classici su polako za zasluženu mirovinu.

Doki21

I evo nam prve od ukupno 5 prinova koje su stigle u Čazmatrans Vukovar ;)

Pa da krenemo od prve- Man Lion's Coach iz 2017. Godine, prešao je 207 000km i ima 51 sjedalo, bus je Ex.Črnja Tours

Matej

Ne djeluje mi da je ovaj ex.Črnja

Doki21

#228
Bivši PU-390-TO, bijeli što je vozio za Ets Tur

lussin

Ex. PU-390-TO*


Pretpostavljam da je Tourismo bez sheme u pozadini isto prinova?

Doki21

Tako je, hvala kolega lussin na ispravci, tako je Tourismo je isto jedna od prinova, Ex.Cetratour-OS-908-LV,drugi Coach bi trebao bit 2019. I 2 gradske prinove bijeli Man City A66 iz 2011. I žuti Man NM223 iz 2006. To su oni što su bili dugo na Njuškalu :)

415 ul


Doki21

Da, 428 i 670, ali idalje neznamo gdje je 644, a rege su mu idalje aktivne  kava

415 ul

Bilo je govora o dolasku novijih katnih buseva

Tomek

Citat: Doki21  u Siječanj 05, 2023, 14:35:21Da, 428 i 670, ali idalje neznamo gdje je 644, a rege su mu idalje aktivne  kava

U 12.mj. izvezen u Srbiju.

Promatrač

#235
Citat: Doki21  u Siječanj 05, 2023, 14:10:31Tako je, hvala kolega lussin na ispravci, tako je Tourismo je isto jedna od prinova, Ex.Cetratour-OS-908-LV,drugi Coach bi trebao bit 2019. I 2 gradske prinove bijeli Man City A66 iz 2011. I žuti Man NM223 iz 2006. To su oni što su bili dugo na Njuškalu :)
oho i 2 gradske midi prinove 🙂, nije novo al bolje išta nego ništa

Doki21

Da, vjerojatno će jedan sigurno na gradsku za Sotin,jer nekako mislim da neće moć vozit za Trpinjsku i Savulju (pogotovo u udarnim terminima), kada srednjoškolci idu u školu, neće jednostavno biti mjesta za sve, a za Sotin bi bili idealni, jer sada tu liniju voze feniksi ;)

Promatrač

#237
Citat: Doki21  u Siječanj 05, 2023, 17:39:46Da, vjerojatno će jedan sigurno na gradsku za Sotin,jer nekako mislim da neće moć vozit za Trpinjsku i Savulju (pogotovo u udarnim terminima), kada srednjoškolci idu u školu, neće jednostavno biti mjesta za sve, a za Sotin bi bili idealni, jer sada tu liniju voze feniksi ;)
Upravo to, i nedjeljom kad je manji broj putnika za druge dvje linije. Linija za Sotin varira s brojem putnika, iako većina školarca Mitnice idu iz prve smjene s tom linijom iz naselja i jutarnjim polaskom za naselje pa zna bit guranac. Ovi su taman, a pristupačni svima pogotvo za starije, sa torbama i ostalim pomagalima.

Doki21

Tako je, drago mi je da ćemo još gledati Classice kako voze vukovarskim ulicama, ali mišljenja sam da bi i njima uskoro trebala zamjena ;D

Promatrač

Citat: Doki21  u Siječanj 05, 2023, 20:02:42Tako je, drago mi je da ćemo još gledati Classice kako voze vukovarskim ulicama, ali mišljenja sam da bi i njima uskoro trebala zamjena ;D
Da vrijeme ih sustiže i tehnologija pogotovo zbog tahografa i CO2 i svašta pomalo pa i potrošnja koja je danas najbitnija i održavanje. Nadam se da će sjetit da imaju displaye i da će ih upogonit, moramo se složiti da je bilo lijepo vidjet kod bivšeg koncesionara buseve sa displayima ko u svim normalnim javnim prijevozima uređenih gradova