Čazmatrans Vukovar – razno

Autor Tomek, Listopad 22, 2008, 11:27:46

tomo

#15
gbr.501 BJ-354-EM danas vozio za Čazmatrans Vukovar na liniji Vukovar-Osijek-Vukovar....  Dobio je golubicu "na leđima", ali nisam zamjetio natpis Vukovar.... da li je to prinova ili samo ispomoć  ???

mate

U ČTR VU stigao jos jedan novitet - Iveco Daily registracije OS-348-IF

tomo

Citat: mate  u Listopad 24, 2009, 19:10:27
U ČTR VU stigao jos jedan novitet - Iveco Daily registracije OS-348-IF

Neka, neka... :) a da li je on dobio oznaku ČTR Vukovar d.d. ili će kao ova dva Citya i Setrica zadržati samo oznake Čazmatransa i bjelovarske registarske oznake?  ???

mate

Citat: tomo  u Listopad 24, 2009, 19:57:47
Citat: mate  u Listopad 24, 2009, 19:10:27
U ČTR VU stigao jos jedan novitet - Iveco Daily registracije OS-348-IF

Neka, neka... :) a da li je on dobio oznaku ČTR Vukovar d.d. ili će kao ova dva Citya i Setrica zadržati samo oznake Čazmatransa i bjelovarske registarske oznake?  ???

Ima logo ČTR VU, i kako sam napisao osijecke registracije ;)

man750

Citat: tomo  u Listopad 23, 2009, 18:21:22
danas sam se vozio s ovom pilom i predobra.... šteta samo što su sjedala statična, linija Varaždin-Vukovar BJ-869-EK

http://i848.photobucket.com/albums/ab42/tomo0001/PA230614.jpg
http://i848.photobucket.com/albums/ab42/tomo0001/PA230617.jpg
pa setrin UL model mi se ne cini pogodnim za tako dugu liniju, ali to je vec stvar disponenata u tvrtkama.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

tomo

točno i steyr1985 i man750.... ja ne znam samo tko može izdržati 6h vožnje sa takvim sjedalom... donedavno je tu liniju držao gbr.188...  s namjerom sam je stavio ovdje jer ako ćemo tako onda i 354-CM i 356-CM su registrirani na ČTR Nova, a ne ČTR Vukovar a konstanto voze za njih...

PROFA

Ovaj mali IVEKO je stvarno super,vidio sam ga na  VELESAJMU u Belgiji i svidio se je mnogima!

conecto

Ovakav Daily jedan dan stajao parkiran u Dugom Selu
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

PROFA

Ma izvini nismo se razumili nisam mislio na ovaj,nego je na mesi ovakav stajao!
A i ja sam nekad radio u medjunaronomprometu,cazmatrans je dobra samo steta sto nemoze malo bolje buseve kupit!
Ali polako bice opet!

Majstor

Danas CazmaVu Neoplan Centroliner dovezao male nogometase na turnir u Samobor Cudan izbor vozila za toliko Km
Samo mi sudite pošteno !

tomo

#25
Citat: Majstor  u Listopad 31, 2009, 22:15:54
Danas CazmaVu Neoplan Centroliner dovezao male nogometase na turnir u Samobor Cudan izbor vozila za toliko Km

možda je to opet onaj oko kojeg smo imali dileme da je vozio liniju za Zagreb a na kraju je kolega forumaš dao potpuno drugu tvrdnju... riječ je o VU-778-BA koji je stacioniran negdje kod Dugog sela...

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

tomo

#27
Citat: Majstor  u Studeni 01, 2009, 17:09:13
Vu775BA

koliko je meni poznato samo VU-774-BA je u Vukovaru... ovi ostali glase vjerojatno na ČTR VU ali su raspoređeni negdje drugdje... kao što sam već i napisao, imali smo dilemu oko VU-778-BA , 20-tak postova prije... tko će ga više znati kod njih kad imaju i bjelovarske, koprivničke, vukovarske, osječke itd. registarske oznake a da pripadaju tim poslovnicama na papiru, a tko zna gdje su.... evo o tome i svjedoče Citylineri koji se nalaze u Vukovaru i voze linije ČTR Vukovar, a nisu dobile originalni logo nego se vode pod ČTR Nova...  zašto? ne znam.... ali eto ipak nadam se da će ako isti ostanu malo ubaciti i te nove buseve i na sezonsku liniju za Split kojom se ja vozam....

buSHunter795

VU778-BA danas vozi Borongaj-Štakorovec...

tomo

Citat: buSHunter795  u Studeni 01, 2009, 20:04:18
VU778-BA danas vozi Borongaj-Štakorovec...

eto i to je jedna od činjenica koja ukazuje na prethodno napisano... u vrijeme krize i njima se isplati pisati i registrirati određene buseve sukladno Zakonu na područje od posebne državne skrbi zbog poreza... sve je to ok...  ;)