Meridijan, Vinkovci

Autor autobusi.org, Ožujak 30, 2008, 12:03:15

autobusi.org

Meridijan d.o.o.
Vinkovci, Matije Ivanića 97
tel. 032/360-111




Vozni park:

1 - Neoplan Jetliner N216H

VK-640-S

1 - Neoplan Cityliner N116

VK-833-AB

1 - Neoplan Transliner N316K

VK-511-AS

2 - Neoplan Skyliner N122/3

VK-512-AS
VK-881-BA


manoplan

#1
@erobuss

Skyliner u Međugorju





Prije par godina dolazio je njihov Cityliner sa žuto plavim linijama na bokovima.

erobuss


mate

Dva Neoplana u Brodu...

Cityliner, VK-833-AB



Transliner, VK-511-AS


mate


navi


5AR

Pred 10 dana
jedan duži sa 6+1 prozor na katu



a drugi kraći sa 5+1 prozor



i oba


Tomek


tomo

Meridijan sutra vozi za Međugorje i tamo je do nedjelje... pa eto možda netko uhvati i koju slikicu....

tomo

Prema službenom izvješću VK-881-BA je trenutno u Jablanici na "ručku"  ;D

mate

Transliner danas u Sl.Brodu


tomo

Danas sam sasvim slučajno stjecajem okolnosti na putu za Osijek vidio gdje živi vlasnik Meridijana i gdje parkira buseve.... Naime, sa samog silaska sa vinkovačke obilaznice u prigradsko naselje Vinkovačko Novo Selo dogodila se lakša prometna nesreća, ali otežan promet... i tako šole okrene Isuzua i kroz neke uličice, ni sam nije znao gdje može izaći na obilaznicu prema Osijeku pa smo se malo vozali.... nisam stigao fotkati, ali sam vidio gdje su parkirani Meridijanovi busevi... a tamo na njivi nema čega nema, kako bismo mi rekli kod gazde u bašći (vrtu) naslagano 6-7 buseva - njegovi standardni Cityliner, Transliner i Jetliner pa 2 Globtourova Siderala u standardnoj shemi bojanja i još neki potpuno bijeli bus... tolika sam uspio vidjeti... jedino Skylinera nije bilo niti jednog.... Pogled u tom smjeru je bio kao na autootpad izuzev ta dva Siderala...

tomo vozac93

Moram ti reći da si potpuno u pravu.Živim 10 km od Vk.Također kada idem u školu prolazim onuda...Autobusi su katastrofa,jedino je Skyliner (smeđa boja) u kakvom-takvom stanju za malo dalji put...Inače,doživio sam prije godinu dana,kada sam išao za Međugorje,da se tamo u hercegovini prilikom penjanja na Ivan planinu,dim iz auspuha izbijao u autobus...iza u autobusu se nakupio dim...katastrofa...

mate


Berlingo

Imaju li oni ovo? Cini mi se da sam vidio VK tablice.