Autobusi na probi

Autor shef, Studeni 14, 2011, 10:46:46

Shole

#30
Citaro 2 je OK autobus,  probleme su imali Riječki jer imaju našpanane motore od 360 konja koji rikavaju uz Drenovu, Pehlin i Krimeju di su usponi po 18%.  U drugim gradovima su busevi čisto OK, pa prema tome, nemojmo generalno izvlačit nekakve zaključke o kompletnoj generaciji jednog autobusa kad smo probleme imali samo mi.

NP-549

Interesanta stvar je da bus ima kotače 295/80 R 22.5 što nije NIKADA slučaj kod Citara koji UVIJEK ima male niskoprofilne 275/70 R 22.5.  I da, btw, bus je puuuno udobniji od Citara.

shef

#32
Evo je i danas veselo na trojki:


Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

putnik :)

Danas sam je vidio, prefora je :) Još ova njemačka registracija  ;D

ikar

Polasci sa AKM:
04:55 05:55 06:54 08:04 09:09 10:14 11:19 12:24 13:19 14:24 15:29 16:45 17:50 18:55 20:00 21:05 22:05

Gledajući po sjedalima i vratima, ovo nije gradski bus nego prigradski (po našim kriterijima). Sigurno bi se ljepše uklopio u prigradske linije.

tramvajac 92

Pa možda za neke kraće prigradske linije da, ali za dulje ne..

Tomek

Setre inače volim, klasično su lijepe, al ova pogotovo sprijeda mi izgleda loše.. Tupasto, kockasto i nikako.. I još uz to je prerušeni MB Citaro koji je barem meni lijepši

Tomek

Citat: Shole  u Studeni 30, 2011, 10:19:47
Citaro 2 je OK autobus,  probleme su imali Riječki jer imaju našpanane motore od 360 konja koji rikavaju uz Drenovu, Pehlin i Krimeju di su usponi po 18%.  U drugim gradovima su busevi čisto OK, pa prema tome, nemojmo generalno izvlačit nekakve zaključke o kompletnoj generaciji jednog autobusa kad smo probleme imali samo mi.

Probleme je imao i Zagreb i Split, pročitaj malo po ostatku foruma ;)

Shole

Citat: Tomek  u Studeni 30, 2011, 14:51:37
Citat: Shole  u Studeni 30, 2011, 10:19:47
Citaro 2 je OK autobus,  probleme su imali Riječki jer imaju našpanane motore od 360 konja koji rikavaju uz Drenovu, Pehlin i Krimeju di su usponi po 18%.  U drugim gradovima su busevi čisto OK, pa prema tome, nemojmo generalno izvlačit nekakve zaključke o kompletnoj generaciji jednog autobusa kad smo probleme imali samo mi.

Probleme je imao i Zagreb i Split, pročitaj malo po ostatku foruma ;)

Mislio sam ovdje samo na probleme sa motorom.  Naši nisu imali nekih ostalih problema, dok ove druge po HR nije muči motor nego ostale stvari

ikar

Gdje je nestala tema Autobusi na probi? Kad se već tu pisao o Setri, morat ću nastavit. 

Upravo sam se vratio sa kruga na liniji 3. Jako sam zadovoljan - Citaro, ali puno bolji. Pravi prigradski bus kao što sam i očekivao.

Sjedala odlična, skoro sam zaspao u njima. Jedina zamjerka je na red na stražnjoj osovini koji gleda prema naprijed. Stolice su postavljene pod lošim kutem, i postoji osjećaj da ćeš ispasti iz njih. Zadnji red definitivno najudobniji.

Vrata se zatvaraju jednakom brzinom kao i na Citarima. Treba se paziti jedino kod stajanja uz čekaonice, stupiće i zidiće jer dosta izlaze iz gabarita prema van. (I naravno konji, kako stari - tako i mladi, nasrću na vrata očekujući da će se otvorit prema unutra...).

Ovjes je puno puno mekši nego na Citaru i jako ljepo podnosi rupe. Jako sam zadovoljan bio i sa mjenjačem gdje se prilikom šaltanja ništa ne osjeti, da ne čuješ promjenu okretaja nebiš ni primjetio da je prebacio brzinu.

Najveći plus je tišina motora. Naprijed niti ne čuješ motor, a iza poprilično tih. Kad sam poslije vožnje sjeo u Connecto skoro su mi se bubnjići razletili. Završna obrada puno kvalitetnija nego na Citarima, ali ima malo cviljenja koje je očito kod modernih autobusa neizbježno.

Sve u svemu, mislim da je ovo najbolji bus iz kategorije koji se može naći na tržištu. Dizajn je lošiji od turističkih Setri (kao što je i Tomek primjetio ova je kockasta) ali je svejedno pojava na riječkim cestama i puno se ljudi okretalo i promatralo šta to vozi na gradskoj liniji.

Tomek

Ovjes bi trebao biti potpuno isti kao kod Citara, no udobnost se dobiva drugom dimenzijom guma, tako je barem čovjek iz Setre meni objašnjavao..

421

Citat: putnik :)  u Studeni 30, 2011, 14:29:30
Danas sam je vidio, prefora je :) Još ova njemačka registracija  ;D
Nadam se da neće doživjeti sudbinu zglobnog CNG MAN-a koji je bio na probi u ZET-u!
Jer 24 sata svašta objavljuje, a institucije pravne države to rado čitaju i prema tome djeluju!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Shole

Da li netko zna kolika je cijena ovom autobusu, i kakva je u odnosu na Citara ili Lion's City-a

Tomek

Citat: 421  u Studeni 30, 2011, 22:05:28
Citat: putnik :)  u Studeni 30, 2011, 14:29:30
Danas sam je vidio, prefora je :) Još ova njemačka registracija  ;D
Nadam se da neće doživjeti sudbinu zglobnog CNG MAN-a koji je bio na probi u ZET-u!
Jer 24 sata svašta objavljuje, a institucije pravne države to rado čitaju i prema tome djeluju!


Neće sigurno jer se vozilo sa stranim tablicama može srediti da vozi probno na linijama, samo ekipa iz MAN Importera nije znala kako, pa su imali problema sa zakonima.

shef

Sa AT Facebooka, BMC Procity na plin:



Motor bi trebao biti Cummins od 320 KS, mjenjač ZF 6HP 604C
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic