Trgotrans Karojba [PU]

Autor EuroTrakker, Travanj 20, 2008, 18:07:52

tomekk

I Skylinera.Novi vlasnik Ilibašić prijevoz.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

M.A.N. boy

Trgotransov Neoplan PU-730-NV parkiran već tjedan dana u dvorištu nekog poduzeća "Anđelo" u vukovarskoj gospodarskoj zoni Priljevo preko puta Kauflanda
inače pred mjesec dana je tu bila parkirana i Setra na kat čini mi se ZG tablica nisam je stigao slikat ali čitajući ovdje da je banka trebala uzet ovog neoplana ili je kupljen u vu (mozda compakt vu oni gomilaju buseve na kat) ili će bit prodan negdje dalje




MB 0404 eurostar

#32

gore je tomekk napisao da ga je ilibašič kupio ;)

M.A.N. boy

hvala previdio sam zadnji post ;)
sad sam pogledo ilibašić prijevoz,  pošto vidim da on registrira buseve na vukovar onda je najverojatnije i ovaj neoplan iz istog razloga u vu.

shef

Ilibašić ga prodaje dalje...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

MB 0404 eurostar

vidio je sto je kupio pa odma prodaje  ;D

lukas auto

Je, ovo je stvarno kanta od busa, godine su ga potpuno pritisle. Imao sam se prilike nekoliko puta voziti s njim, bus ne vuče nikako ni na ravnini, unutra
prokišnjava, a i zvuk mu je zastrašujuć.

MB 0404 eurostar

je da a i kupiti za 4000 pa prodavati za 8500 i plus to on nema onakav motor kao šta piše

MB 0404 eurostar

Imaju neki Iveco TurboDaily mislim od ilibašića

M.A.N. boy

nema neoplana već nekih tjedan dana na tom parkingu u vukovaru. izgleda se netko "usrećio"

MB 0404 eurostar

mislim da ga ilibašič vozi

shef

Još uvijek ima dvojbi čiji je...ali da bi ga se moglo bolje održavati, to sigurno. Ovakvo popravljanje zadnjeg branika viđano samo na Valjanu.  ::|



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

MB 0404 eurostar

Jos uvijek je od Karojbe amo je u najmu

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

frukec

#44
Hušnjakovo