Promet

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 11:36:18

shef

Stariji forumaši će se sjetiti da se vijadukt već rušio u toku gradnje.
A oni koji su i željeznički znaju da tzv.kolodvor uopće nije nikakav kolodvor, već skladište
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

Citat: Shole  u Siječanj 19, 2008, 18:30:06
Baš bi bilo fora da se sruši viadukt (bez žrtava naravno) i da onda Strossmayerova opet bude dvosmjerna ko u dobra stara vremena O317-ica. 
Vijadukt se srušio 1978. , poginula 2 radnika. Pri proračunu vijadukta zaboravili horizontalnu komponentu sile na kosom vijaduktu. Barem je tako pričao moj bivši profesor elemenata strojeva.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

Nećemo nikad ni autobusni kolodvor dobit zbog istih tih idiota iz konzervatorskog........
Ako se neko sjeća,  identična situacija je bila i sa proširenjem kapaciteta LUKE na prostoru Žabice. Joj znate to su stara skladišta iz Austro-Ugarske i to se nesmije rušit.

Da li je moguće da se u ovom gradu ama baš ništa novo nemože izgradit zbog šačice idiota koji sami sebe nazivaju spasiocima kulturne baštine !!!!   Slažem se da treba neke objekte sačuvat, ali brate mili po njima bi cjelu Rijeku trebalo konzervirat i da se svi mi preselimo u Industrijsku zonu na Kukuljanovo, a u Rijeku samo da povermeno dođemo pogledat te velebne objekte, al ne prečesto da se nebi srušili od gledanja !!!!

Boki651

Slažem se, ovako nećemo ni kolodvor dobit, niti će D404 biti otvorena.

A baš sam gledao sinoć plan budućeg AK. Sve lijepo izgleda na kompjuteru, ali u praksi ćemo se načekat dok sve profunkcionira.

Boki651

Nema uske veze s temom promet, mislim na centar grada, ali je svakako vrijedno spomena.

Potpisan je ugovor o izgradnji južne trase naše obilaznice, radovi bi trebali biti gotovi do 1. lipnja iduće godine :) :)

(konačno)

ikar

Oko 19.45 je bio sudar kod Orijenta. Jedinice nisu mogle skrenuti prema Trsatu pa je viđeno svašta. 624 je ioskrcao svih kod Orijenta (GARAŽA na displej) i išo Kontuševa-Brdo-Z. Kućića-KBC i dalje redovnom trasom, a 704 je išo KBC-Z. Kućića (korekcija na ravnici prije raskršća sa ul. Brdo, 1 Bivio na displeju) i dalje Brdo-Kvaternikova???

Ja osobno nebi iskrcavao ljude nego bi išo Kontuševa-Kvaternikova-Krimeja i dalje prema Trsatu...

kico101

Citat: ikar  u Siječanj 24, 2008, 20:11:07


Ja osobno nebi iskrcavao ljude nego bi išo Kontuševa-Kvaternikova-Krimeja i dalje prema Trsatu...
Pa to bi svatko tko malo poznaje grad trebao učiniti. Ali, očito im se nije dalo, jer bi izgubili vrijeme za korekciju na Trsatu.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

kico101

Promet u Rijeci danas: ;D




Ima i busova, gužva je poprilična, zastoj u Adamićevoj:

A na delti iskrcaj malih maškara:

Pitanja za znalce-gbr trolejevog SU240?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Pretpostavljam da je nekima zabranjeno odgovarati?  ;D

kico101

Citat: ikar  u Siječanj 26, 2008, 14:35:18
Pretpostavljam da je nekima zabranjeno odgovarati?  ;D
One koji imaju izvor informacija o rasporedu buseva, zamolio bih da ne odgovaraju.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

LuckyLooser


Dino

Danas oko 11:30 dogodila se prometna nesreća na Martinkovcu, pa su linije koje su prometovale prema Kastvu i Srdočima kasnile.

nukleusri

Stanje i prohodnost cesta
06.03.2008 11:14
Zbog olujne bure, za sav promet zatvorene su:
- dionica autoceste A 1, između čvorova Sveti Rok i Maslenica,
- Jadranska magistrala (D 8 ) od Bakra do Svete Marije Magdalene,
- državna cesta Maslenica-Zaton Obrovački (D 54),
- te Krčki most.

izvor: www.hak.hr
Znači... bit će kašnjenja i nedolazaka
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

kico101

Izgleda da će južni izlaz iz Towera uskoro u promet. Skinuti su betonski blokovi, a semafor miga:
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

LuckyLooser

#44
Citat: kico101  u Travanj 13, 2008, 21:20:22
Izgleda da će južni izlaz iz Towera uskoro u promet. Skinuti su betonski blokovi, a semafor miga:

Ne znam što su čekali do sad. Za ovih 50 metara, trebalo je obilazno proći 1200 metara (mjerio sam autom), a koliko bi se tek rasteretio kružni tok na izlazu iz Towera...

EDIT: 1320 m izmjereno Google Earthom