Punjenje linija (3)

Autor shef, Svibanj 19, 2013, 16:51:49

ikar

Zna li netko šta vozi na liniji 15? Već par dana je 112 na 1B!

kico101

Citat: ikar  u Lipanj 20, 2013, 16:15:21
Zna li netko šta vozi na liniji 15? Već par dana je 112 na 1B!
Navodno,110.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

kico101

#17
Ne razumijem, ali stvarno, zašto se konstantno izvode eksperimenti na liniji 1. I danas, praznik usred ljeta, na liniji Citelisi ( 3 ). Dovoljno za mase kupača? Može li se zaraditi koja kuna više u ova teška vremena? Očito odgovorne u Troleju to ne zamara previše, važno je da će i danas linija 100 napraviti bezveznih 80 km, za prijevoz zraka.

Jučer na 1 čak viđen 596. Ostao sam paf.

Iako je iracionalno, počeo sam razmišljati da se na neki način ovdje radi o osveti ( kome-ne znam ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

zvone16

ZvoneXp

mivano

Danas nisu svi stali u 809 na Kantridi.

shef

Dolaskom novog rukovodstva definitivno je pokopana tradicija da za Gospu na Trsat - Želj. kolodvor voze najnajstariji autobusi koje imamo. Koliko sam uspio vidjet, što na redovnoj dvojki, što na posebnoj liniji većinom su Citari, uz poneki Conecto (vidio 669 i 670), te 622 i 651:





Zanimljivo, na osmici koja je također besplatna vozi 205 (!). Dok Mercedesi i MANovi pucaju po šavovima, plinski papamobil vozi skoro prazan  :P
Također mi nije jasno zbog čega su na jedinicu izvukli veterane tipa 536 i 566. Blagdan je, ali nije niti dan za kupanje, a nema ni utakmica. Citelisi su na 1A, 7/7A i 4.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549

očito neznaju da imamo u displeju memorirano VELA GOSPA

Bocko

#22
Evo jedna fotka sa Vele gospe, zaboravio dodati prije

odmaramo se u hladu

Filemona

Ekskluzivna vožnja jučer u 15:15 iz grada za Spinčiće. Ovo se nikad nije dogodilo i nikad se više neće, tako da sam morao opalit jednu sliku. Inače, bilo je ljudi koji su stajali (nije bilo praznih sjedala) sve do Rubeša, onda se ispraznio. nažalost nisam zapamtio broj, a vidim ni da ga nisam ni uhvatio u slici.

Shole

#24
Bus je 716, i itekako će se ponovit.  Koliko sam uspio saznat, od danas je to redovno zbog popriličnog broja putnika po Zametu, Martinkovcu i Rubešima

Filemona

#25
Citat: Shole  u Rujan 05, 2013, 20:40:25
Bus je 716, i itekako će se ponovit.  Koliko sam uspio saznat, od danas je to redovno zbog popriličnog broja putnika po Zametu, Martinkovcu i Rubešima
Bilo ih je i prije na tom busu dosta, kao i u onom u 14:10 (bio je prekjučer SG220), popunile bi se sve sjedalice (nema ih zglobni toliko više) i bilo bi 5-10 ljudi stajalo do križanja za Rešetare. Valjda im se isplati voziti skoro prazan bus nazad, a gurati ljude u plinske komore na liniju koja povezuje sve riječke plaže.
EDIT: sad sam skužio da ni sam sebe ne razumijem. solo je obično pun.

amalok.95

od sada su monotrali na prekidnama 595 ima vožnje u 14:10 za Spinčiće i u 15:45 za Kastav preko Rešetara. Za 715 nisam zapamtio polaske

ikar

715 je 15:15 18 Spinčići (veza u Kastvu za Brnčiće). Slijedeći mjesec to vozi 669.

MB Citaro

Danas 653 na liniji 20 oko 13:20 prošao kroz Viškovo u smjeru Rijeke

MB Citaro

Conecto nešto često posjećuje prigrad, jučer 663 linija 20 iz Mavri u 15:30 za grad