Autobusi koji više nisu aktivni - slike

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:54:00

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

502? Za lokaciju, osim Kastva, ne pada mi niš na pamet. naime, na slici desno je zidić s kojeg često zna sletit kakav nadobudni mladac, a i sunce je s desna, tj. južno.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

Bravo Kico101, to je 502.   Naime, on je jedini imao onu lajsnu šta se stavi kod spajaja limova između prvog i drugog prozora prema dole  (501 ima po širini, ovaj po visini).  Na original sliki se vidi.
A šta se tiče Kastva, neka onda tako bude.  Ako se neko sjeti neke bolje lokacije neka napiše.

Drugo kolo:  Piše u grubo, a sad dajte točnu lokaciju. Bus će bit ful jednostavno pogodit

Izvor: Novi List



ikar

Čini mi se da je to onaj desni zavoj ispod Bosch servisa nakon što se izađe iz uskog kas se ide prema gore.

Bus je valjda neki hreljinski 557 ili 558.

kico101

Za lokaciju se slažem s Ikarom, a bus bi mogal bit 556 ( svijetli branik )?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.


ikar

Citat: kico101  u Siječanj 06, 2008, 22:43:13
Za lokaciju se slažem s Ikarom, a bus bi mogal bit 556 ( svijetli branik )?

Sudeći po datumu (proljeće '97) sumnjam da bio mogo biti 556. 556 je bio na smjeni GROHOVO (kasnije novi 647, danas 675) a ta smjena nije imala vožnje kroz Dragu radnim danom. Sad ako je subota bila ko zna šta su vozili...  ;)

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

nukleusri

Citat: kico101  u Siječanj 06, 2008, 23:30:39
24.05.1997. je bila subota. :)
Ali ako su to novine objavile dan kasnije...u subotu... znaci da je moralo (trebalo) bit u petak 23.05. ;)
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

kico101

Citat: nukleusri  u Siječanj 06, 2008, 23:53:11
Citat: kico101  u Siječanj 06, 2008, 23:30:39
24.05.1997. je bila subota. :)
Ali ako su to novine objavile dan kasnije...u subotu... znaci da je moralo (trebalo) bit u petak 23.05. ;)
Potrebno je samo kliknuti desno dolje na sat provjeriti koji je dan bio 24.05.  ;) Subota.
Datum je dopisan flomasterom i najvjerojatnije znači dan kada se dogodila nezgoda, a ne dan objave.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

nukleusri

OT: To ne bih znao  ???... zato sam i stavio ovo...  ;)
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

kico101

Sve pet. ;)
U svakom slučaju još ne znamo koji je bus.  Molimo kolegu Sholeta da nam javi da li smo na tragu. ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.



Shole

Ja sam prvi autobus koji je vozio na 10a 2000. godine.  Ko sam ja?

Photo: Novi List