Zagreb Auto (a bogme i Transport) Show 2016.

Autor shef, Travanj 06, 2016, 22:47:40

shef

Ako vam se ne da, nemate vremena ili nečeg trećeg, mi smo bili i vidjeli za vas.
Ako očekujete slike hostesa, nećete ih dobiti. Treba vidjeti vlastitim očima, nijedan fotoaparat to ne može vjerno prikazati.
Ako želite automobile, dobit ćete. Kamione ne jer to nismo slikali.

Pa da počnemo s onim što većina vas najviše voli, a to su Setre. Samo izvana, vozila zaključana...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

A onda Crobus, uključujući i onaj Kolindin
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Crobus II dio
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Rošero je doveo Praženov minibus
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Benussi je doveo gotovo cijelu gamu Iveco
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

#5
I za kraj AH Bus

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Mala dopuna, unutrašnjost plave Setre:


a u temi ste već vidjeli da Cityliner ide za Div d.o.o., a izgleda da je i bijela Setra troax našla svog kupca
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

I 2-3 mala auta
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

sniff

Super fotke shefe perfeto,ako sve bude u redu i ja ću nešto sutra slikati. ;)

s431dt

Evo ja nisam uslikao setru 516hdh nazalost, ali evo cijene za sve koje to interesira, cijena je prava sitnica cca 450 000e + naravno PDV
istina!!!

sniff

Baš čudno da nitko osim Kantića nema Top 500tke na Balkanu :P

travel0101

Citat: s431dt  u Travanj 07, 2016, 22:01:02
Evo ja nisam uslikao setru 516hdh nazalost, ali evo cijene za sve koje to interesira, cijena je prava sitnica cca 450 000e + naravno PDV
Puno previše

shef

Zaboravio staviti, a znam da će neke zanimati, "komandni most" Urbanwaya
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

s431dt

Da, puno previse s obzirom da postoji i 517hdh, sad pisem kada bi se ovako opremila 2+1, pa jos kuhinja ona malo veca(u ovoj je klasicna nasuprot wc-a), kozna sjedala, neki sapare iza i bla,bla... Stvarna neznam koliko bi trebala kostati
istina!!!

Boki651

Gotovo u bojama Črnje plava Setra, ali ne vjerujem da njima to treba.