Božić Konig, Bijeljina

Autor lerotai, Srpanj 27, 2008, 17:26:56

elvis

G-dine Bozicu Prije par mjeseci vodjena je rasprava jer je jedan zao jezik izjavio da propadate,tada ste rekli da bas tu vece imate sastanak sa g.Siegelom oko kupovine jos jedne S 400,jeste li dogovorili sve i mozemo li se nadati da ce je neko uslikati negdje? :)

damir050

Dali  je  vlasnik ovih 417 HDH  Deutsche  Touring il vi Gospodine Bozicu  vozite  linije  za 
Touring Gmbh

Bozic

Ne sa g.sigelom se nisam dogovorio jer mi nije odgovarala cijena  koju sam dobio od njega za moju 315HDH/3 tako
da se nismo dogovorili: mozda nesto u proljece jer je sada malo i mirnije sa poslom.

Vozila su moja nose naljepnice od Touring-a .  Voze pod ugovorom za Touring. Najvise za Srbiju ponekad za Bosnu  i HR.
Onaj koji placa on se i reklamira. :)

busfan

Sta je sa linije sa Bijeljinu? Kojim danima vozite iz Njemacke i u koliko sati iz Stuttgarta? I ako nije problem da napisete cijenu karte?

Bozic

Vozimo nazlost samo Petkom u 13h iz Stuttgarta sa perona 11 .   Cijena karte u jednom pravcu 75 € povratna 115 €.
Nadam se da ce pustiti ove proklete vize pa ce se  moci  raditi kako treba, jer imamo polazke ponedeljkom utorkom i cetvrtkom jos odobrene.
Ako puste vize ukljucujemo i ove  navedene  dane.

busfan


elvis

Hvala Vam na informacijama i na vremenu koje ste nam posvetili,i nadam se da cemo blagovremeno biti obavjesteni o novim voznim jedinicama i novim linijama,neka je sa srecom :)

mesinovic

 Dobar vozni park ,svaka cast ;)

zile_driver

Pa vi ste gospodine Bozicu prava konkurencija Semberji Transport sa vasim mnogo dobrim vozinim parkom

Bozic

izvini ali ja njih nesmatram kao konkurencijom. poznajem ih dobro ali jos  im dugo dugo treba da dostignu neke stvari.

pozdrav

zile_driver

#25
Citat: Bozic  u Ožujak 01, 2010, 18:24:16
izvini ali ja njih nesmatram kao konkurencijom. poznajem ih dobro ali jos  im dugo dugo treba da dostignu neke stvari.

pozdrav

Ovo sam rekao zato sto drzite dobre linije i imate bolje autobuse od njih

elvis

Samim tim Semberija jos mnogo treba raditi da dostigne Bozica,a to znaci da oni bas i nisu konkurencija jedni drugima,ne mogu se porediti

busfan

Nisu konkurencija ni po cemu, nemaju iste linije. Samo jos jedno pitanje za gazdu Bozica, sta je sa bijele 215HD, nekad je imala reklamu FK Rudar Ugljevik? Iuzetno ocuvana

Bozic

Nju sam prodao compani touristu u laktase i jos jednu bijelu i ex bbs. imao sam 4 setre 215 hd . a jednu sam prodao vd commerce u prijedor.

busfan

Nisam znao da ste imali cetiri, znam da sam jednu do prije 2-3god vidjao kod vas, ali sam mislio da je ista samo bez Rudarove reklame  ;)
U svakom slucaju svaka cast za odrzavanje i dan danas kod Tourist Company extra izgledaju.
Hvala na info