Rashodi, posudba i selidba vozila između pogona (2)

Autor lovac27, Svibanj 24, 2016, 21:54:12

Tomek


Man31

Baš na 24sata nije tako izgledao prolazio sam kraj njega Jel su ga carupali?

edit: Nije potrebno citirati prethodni post, pogotovo ne sliku. To sam ispravio, a gramatiku sigurno neću.
BEZ MUKE NEMA NAUKE ©®

citaro

Citat: Man31  u Srpanj 06, 2016, 20:09:20
Baš na 24sata nije tako izgledao prolazio sam kraj njega Jel su ga carupali?

edit: Nije potrebno citirati prethodni post, pogotovo ne sliku. To sam ispravio, a gramatiku sigurno neću.

Kaj sad to znaci? Ako si prolazio kraj njega onda vajda znas kako izgleda i jesu li ga cerupali...

sniff

Dok danas 330 radi punom parom,ovaj je očerupan totalno..Zašto?

citaro

Citat: sniff  u Srpanj 06, 2016, 22:05:41
Dok danas 330 radi punom parom,ovaj je očerupan totalno..Zašto?

Kakve veze 330 ima tocno s njim?
331 je izgorio na Bizeku.

sniff


Tomek

335 je izgorio, 331 je imao tešku prometnu nesreću!

822DoDo

331 su ocerupali kao strvinari. U njemu nema vise apsolutno nista (sjedala, krovnih obloga, instrument table), samo su volan i tahograf ostali
Das Beste oder nichts. MB

marin

Pa neka su bit će za dijelove. Di će to slagat sve što se dalo polomit na njemu se polomilo, a tek vitalni dijelovi autobusa koji su vjerojatno nastradali, tek zbog njih se ne isplati.

Portos

Citat: 822DoDo  u Srpanj 07, 2016, 06:21:22
331 su ocerupali kao strvinari. U njemu nema vise apsolutno nista (sjedala, krovnih obloga, instrument table), samo su volan i tahograf ostali

Autobus je ocijenjen kao neisplativ za popravak te je odlučeno da se s njega skinu svi iskoristivi dijelovi. Pitanje da li bi popravak uopće bio moguć obzirom na iskrivljenu šasiju. Šteta autobusa ali barem se dio dijelova uspio spasiti te će se iskoristiti za razliku od 335 koji je izgorio i malo je toga bilo iskoristivo.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

man323

Vašeg #331 je dobro pogodilo, i nije bilo smisla ga popravljati, dok je naš Classic #239 pridobio samo lakše "ozljede", vrli ga je Promet rashodova, i eno ga u garaži, služi za dijelove, a još ga otplaćuju.

Ivan

Kolona iz Splita se danas vraća,  malo prije viđeni MAN i MB zajedno na A1 iza Jaske.

lovac27


atr-zgb

23,24,28 ce se vratiti u APP cim se naprave kartice za tocit gorivo za turcine, znaci uskoro se goricani voze u turcinima 😀

smogovci.bbb2

Citat: atr-zgb  u Rujan 05, 2016, 18:48:34
23,24 i 28 ce se vratiti u APP! Samo se cekaju kartice za inu jer ce se turcini tociti na Ini!
Jel se zna koliko Turčina stiže u APVG i od kud, iz APP ili iz APD ili mix APP/APD?!
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza