Gogo-bus, Maretić [KR]

Autor autobusi.org, Prosinac 01, 2007, 17:50:50

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

Za ovog više ne znam jel ovo novi, nabavljen ove godine ili je to onaj stari za kojeg se pričalo da je prodan, naime po izgledu nisu isti, ali registracije su iste

tomekk

#32
Pričalo se da je jedan prodan i to kako mi je art reko jednom novom prijevozniku Sremo tours iz Radešića kojeg još nemamo na forumu.To nije daleko od mene pa ću ga probat potražit koji dan kad budem imao volje i vremena  ;)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

zlikowszky

Citat: Tomek  u Lipanj 11, 2011, 19:52:32
naime po izgledu nisu isti, ali registracije su iste..
Ne daj da te to zbuni. Registracijske tablice je zadržao, prebacio na noviji, a prvotni bus valjda prodao, ako tvrdiš da ima razlika u izgledu.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Pozega


tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Tomek

Priprema se za sezonu, stigao još jedan Travego  8)

Tomek


Tomek

Travego nabavljen prošle godine

tomekk

Na Kaptolu okružen jakim snagama MUP-a:

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Mirta

Uhvatila sam ga praktički iz istoga kuta kao i ti. A policija je dežurala zbog okupljanja neonacista na Trgu bana Jelačića. U 11.30 bila je to mala, šutljiva skupina jadnika snuždenih lica. Sjeverac baš i nije bio ugodan.
http://s817.photobucket.com/albums/zz93/Mirta_bucket/?action=view&current=14412GOGO-BUS.jpg
Nikad ne reci:"Nikad!".

tomekk

Na facebooku smo od jednog fana jučer dobili fotku bijelog Travega s regama od plavog uz komentar da je pobijelio, no, to nije istina.Kaže vozač da je ovo zadnje pristigli Travego, a u pravu je jer sam provjerio i prema broju šasije.Ne znam kamo je plavi nestao, dok je ovaj novi dobio njegove rege te je danas bio u Zagrebu:

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek