Rad Autotroleja (3)

Autor gorgoroth, Prosinac 25, 2019, 11:46:31

NP-549

Čitaj s razumijevanjem: napisao sam da obje greške idu meni na dušu - zadnje dvije stanice na 13 i odvojak na 3A. Šef naredio da sredim kartu, a nisam 100%

Čelični

#226
A da li si bio zadužen i za staru kartu sa istim greškama koje si naveo ?

NP-549


ikar

Citat: Čelični  u Siječanj 22, 2023, 19:03:46A da li si bio zadužen i za staru kartu sa istim greškama koje si naveo ?

Da preuzmem zadaću starog "Berlinga"...

A jesi bolesnik, svi se mi tu trudimo da naš JPG izgleda bolje a ti siluješ jednog od rijetkih ljudi koji tamo nešto radi...

I ne, ne žalim se zato jer kasnimo s nekim stvarima, nego jednostavno nema tko to odradit!

Čelični

#229
@Ikar Ponašanje dostojno moderatoru, da vrijeđa članove. Bravo !
To što sam ga pitao za staru kartu je vrijedno da me nazivaš bolesnikom i omalovažavaš pred svima na forumu.
Pitao sam ga jer su iste greške bile na staroj karti, a nikad nisam rekao da nije dobar radnik. Ako imaš nešto protiv mene mogao si mi napisati u PP, a ne me javno vrijeđati.

Čelični

#230
Danas mi je bila kontrola karata u autobusu. Točnije jedna mlada lijepa kontrolorka. Nije bilo gužve u autobusu, pa sam iskoristio priliku da je pitam : "da li planirate doškolovanje  za vozačicu u Autotroleju ?", na što mi je potvrdno odgovorila i rekla je da još jedna njezina kolegica iz kontrole također nakon doškolovanja planira se zaposliti kao vozačica. Odlična vijest uskoro imamo dvije nove vozačice u Autotroleju. 
Osim toga drago mi je da je projekt zapošljavanja kontrolora s mogućnosti doškolovanja za vozače Autotrolej polučio uspjeh i da će to bar malo smanjiti nedostatak vozača u Autotrolej.

Boki651

Gdje su one dvije mlađe vozačice koje su bile zaposlene u Troleju?

Čelični

#232
Anamarija se vratila nakon bolovanja ako se ne varam od ovih novijih i to je jedina za koju znam od mlađih.
Davno su bile dvije jedna je nažalost preminula, a druga je dala ili je dobila otkaz. Dosta davno.

NP-549

Čemu to prozivanje nekoga imenom ? Napiši onda i svoje ime i prezime

Čelični

Citat: NP-549  u Veljača 11, 2023, 04:08:06Čemu to prozivanje nekoga imenom ? Napiši onda i svoje ime i prezime
Zašto ne iako znaš sa Facebooka gdje si mi prijatelj. Moje je ime Alen Šalov.

Paško

Dobro, Alene, ali jesi li pitao tu vozačicu je li u redu da se javno spominje na jednom javnom mjestu, kao što je ovaj forum? Ne vjerujem. Ona se s tim možda ne bi složila, a forum više-manje djeluje na anonimnoj bazi i nema potrebe da se to mijenja.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Čelični

OK @Paško u pravu si i slažem se s tobom. Ubuduće neću spominjati imena.

pehar_11

Valjda nisam fulo temu. Ča je ovo?
vrijeme je novac?!?

ikar

#238
Od zadnje promjene voznog reda uveden je jedan dodatni krug na liniju u špici popodne. Radi učinkovitosti vozi prigradski bus, a kako u sustavu ne može istu liniju vozit i grad i prigrad onda ju moraš u sustavu drukčije označit :P

Ista stvar je i sa onom dodatnom vožnjom na 1 ujutro Pećine-Fiumara kao i na 8 popdne Torpedo-Fiumara...

NP-549

Mislim da je veći problem što ju ne prikazuje u voznim redovima na googleu i ostalim aplikacijama