Nabavke novih autobusa (3)

Autor gorgoroth, Rujan 20, 2019, 20:41:40

gorgoroth

Malo unutrašnjosti

gorgoroth

Zajedničke

kico101

Nije mi jasno ovo eksperimentiranje sa pozicijama garaznih brojeva otraga. Malo su dole, malo gore, malo po sredini. Stariji cityji imaju dole, ovi gore, bo.

A drugo se tice samog proizvođača; rukohvati na okretnoj platformi. Nis. Nekada na starim Sanosima i O317 si imel cijeli polukrug za ulovit se i rucke gore. Moglo je stat 10 do 12 ljudi bez problema samo tamo. Ove kerefeke s rukohvatima kojih fali na svim pozicijama smanjuju deklarirani broj stajanja bar 10 do 20 posto.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

pehar_11

Malo kasnim, ali evo još iznutra...
vrijeme je novac?!?

pehar_11

Današnja ekipa (sve mi se pomiješalo pa nisam pisao garažne brojeve i stavljao redom, unaprijed se ispričavam)
vrijeme je novac?!?

pehar_11

---
vrijeme je novac?!?

mainz

Citat: conecto  u Rujan 05, 2022, 13:19:27Jučer na auto cesti kod Krapine viđen jedan zglobni MAN u Trolejovim bojama. Sat kasnije još jedan solaš. Očito im je brzina limitirana na 65 km/h što na što uostalom upućuje privrmeni natpis na zadnjoj strani busa. Nisu mogli to malo podići za 5-10 km/h?

Misliš na ova dva?
https://autobusi.org/forum/index.php?topic=178.new#new

NP-549

Da nisu samo lim i plastika, nek se malo i ljudi vide


gorgoroth


smogovci.bbb2

Ketering će i putnike dočekati ili ne ;)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

#536
Sutra kreću prva dva solo MANa, gradske linije.

kico101

Tako se poveda. 😉
Vec im je i vrijeme.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Boky719

Citat: ikar  u Rujan 08, 2022, 22:08:25Sutra kreću prva dva solo MANa, gradske linije.
neznam baš

Poslano sa mog M2101K9G koristeći Tapatalk


pehar_11

Ja sam čuo da neće skoro u promet, kako kažu - nema validatora i tih spravica za karte.
vrijeme je novac?!?