Slike iz Zagreba 2008.

Autor NL 313, Siječanj 01, 2008, 15:47:01

Ivan1983


Ivan1983

#16
Pozdrav kolege!!!

Evo par novih slika sa jedne druge linije,da nebi mislili da sam zaglavio na onom 215 kojeg nemogu smislit!!!!!




















Za kraj okretište na petruševac naselju:



Taj dan sam se odmorio na ovoj liniji za razliku od 215 gdje nemaš vremena ni otiči na WC!!!!
Ako imate kakve primjedbe na slike ili šta drugo slobodno pitajte,pišite itd.....
Inače, nakon skoro tjedan i pol dana za nagradu sam dobio voziti 221/3 a tamo nadam se da če sutra biti zglobni citaro,jer sam danas bio slobodan.A što se tiče onih starudija koje i sami vidite da pretežno slikam neke garažne brojeve bi mogao i pohvaliti a neke i ne.Što se tiče ovog g.br 717 jako dobar bus s obzirom na godine i izgled,jako dobro grije što mi je uvelike drago,dobro koči za razliku od nekih,lagan na gasu(inače ti otpadne noga),lagan volan(neosječaš umor u rukama).G.br 714 dosta ljen kad krečeš sa stanice pogotovo ako si pun ko šipak,slabo grije,kočnice pri kraju,volan cvili i s tim da sam odmah prvi krug ostao u kvaru,uglavnom katastrofa!!!!

tomobrad


tomobrad


Citat: Touringovac  u Siječanj 17, 2008, 18:26:28
6.Vozni red linija 214 i 215:
http://i241.photobucket.com/albums/ff281/touringovac/717iibus011.jpg

Malo OT, ali sječam se kad je taj vozni red bio u "rešetkama", takav je još samo (koliko sam ja vidio) na Markuševcu, a ovome su ih maknuli valjda kad su stavljani novi vozni red sa 214 i 215.

tomobrad

139:


"Kraćenje na Mihaljevac":

tomobrad

Noćna 102-jka:


Nova linija 238 na Kozjaku:

NL 313

#21
Na Kozjaku:



Na Kaptolu:



NL 313 i NG 313 su najbolji zagrebački busevi
Ali zadarski novi citari su također među najboljima kod nas

Kiki273

Kolega je bio u Zagrebu pa mi je ustupio ove dvije fotke



kriticar

Gbr 18 u pauzi linije 129 odmara na Črnomercu

te ZET-ov VW transporter  vjerovatno na liniji za starački dom na peronu linije 172

1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

Ivan1983

Evo još par današnjih špijunki iz Podsuseda:





tomobrad

212 na Dupcu:


Upravljačnica od MB O 405 GN:


MB O 405 N na 228:


McZanteXF1

Evo nekih mojih slika od vikenda:













Ujedno i pozdravljam sve na ovom forumu i nadam se da ćemo se dobro zabaviti ;)

tamlover

Još samo da je format uobičajen! Probaj se uskladit. Inače, stvarno super fotke. Dobrodošao!
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

gaspa

"Gužva" u Jankomiru - iako je periferija, skupilo ih se :) (naravno, riječ je o redovnim vožnjama) - još malo, još koja linija, pa će trebat' gradit' perone.


kriticar

Danas oko podne na Črnomercu
Opet na gradskim linijama

gbr.19 odmara

dva SG242 (gbr 212 i 219)

1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N