VDL Bova

Autor arsenal, Listopad 10, 2008, 11:17:39

erobuss

Redizajnirana Bova Magiq bit će predstavljena krajem sljedećeg mjeseca u Hannoveru  :)

erobuss

#16
Isuse Bože, ne vjerujem vlastitim očima. BOVA ili kako sada piše VDL nakon 30 godina predstavila novu verziju FUTURE

U biti urađena je ma Magiqu koji je redizajniran u polukineskom stilu... ALELUJA!!!

http://touringcarteam-marcel.fotopic.net/c1726388.html


P.S. Vidio sam slike sa kamuflažom, pa sam mislio da je redizajnirani Magiq, kad ono...  :)evil

:'( Očito da su BOVI kao brandu dani odbrojani

Tomek

Stvarno kinesko izgleda. U biti osim maske mi djeluje kao Magiq, čemu će im dva potpuno ista autobusa?

Shole

Pa i Setra proizvodi trenutno samo seriju 4, i sve su praktički iste.  Valjda ima nekakvih razlika i između ova dva modela

Tomek

Ali između GTHD i HD ima prilično razlike, pogotovo što se tiče dodatne opreme(luksuza), a i izgledom su ipak udaljenije nego ova Futura od Magiqa(naravno, osim po ovoj kineskoj prednjoj i stražnjoj maski)

Shole

Nadam se da će prednji kraj i dalje ostat malo izbočen jer to je bio najbolji bus što se tiče udobnosti za vozača i pogotovo suvozača. Tabla je pomaknuta naprijed upravo zbog one izbočine ispod šajbe i unutra ima neopisivo puno mjesta za noge što je kod današnjih buseva nezamislivo.  Uvijek moraš na stranu okretat noge

Sonja


Tlimfocit

Nisam stručnjak za VDL, al čini mi se da je ovo ovaj novi:

Paško

Je, VDL Futura (Magiq više ne postoji, iako je ovo u biti nova verzija Magiq).
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

tramvajac 92

Da oživimo i ovu temu:
VDL Futura sa jako dobrom opremom (koliko sam vidio na brzinu, baš su se spremali za polazak), i vratima iza zadnje osovine (što se doduše tu ne vidi)

frukec


tomo


frukec


frukec


mate

Da ne ide u temu, gdje je jako cest gost, evo jedne slike od jutros i ovdje, inace dovezla je mlade kategorije NK NASK, Nasice na utakmicu u SB