Displeji na autobusima

Autor tomobrad, Prosinac 02, 2007, 20:38:00

manoplan


bull92

#31
danas sam u Zaprešiću iz smjera črnomerca vidio gb 84, a na displeju mu je pisalo 175 Poljanica
                                                                                                                                         Gornja Bistra
da li bi mi netko mogao objasniti što bi to trebalo značiti

EDIT: ma sve ok, mislio sam da su tu liniju ukinuli, tek sad sam pogledao na stranicu ZETa i vidio da još vozi

manoplan

Displej sa 22 stoljeće na gbr 60  ;D




bull92

danas na 176/177 vozi gbr 86 s displejem u kvaru, i opet se nisu sjetili staviti tablu, nego je ime linije napisano na papiriću
i nisam siguran, ali čini mi se da taj gbr 86 već jako dugo vozi bez displeja, valjda će to uspjeti riješiti, da ne bi bio isti slučaj kao i gbr 162

bull92

na 176/177 vozi gbr 78 bez i jednog ispravnog displeja

tomobrad

Ja sam vidio jedan manov skolski bus na Dupcu, a na displeju pise 274 Glavnicica ?! Nikad cuo. Sliku imam, kompjutor je u banani pa nemogu poslati. Kad se sve sredi posaljem neke zanimljive slike (vezane uz displeje naravo)

Ivan

Citat: tomobrad  u Srpanj 17, 2008, 13:26:32
Ja sam vidio jedan manov skolski bus na Dupcu, a na displeju pise 274 Glavnicica ?! Nikad cuo. Sliku imam, kompjutor je u banani pa nemogu poslati. Kad se sve sredi posaljem neke zanimljive slike (vezane uz displeje naravo)
Pa linija se zvala 274 Sesvete - Glavničica - Laktec, ja ju uvijek kao takvu pamtim, možda su to u sredini izbacili kad su ju produžili do Dupca, ali mislim da još zna ponegdje pisati na pločama i sl... A zašto piše Glavničica umjesto Laktec, eh, valjda se zetovci malo još zbunjuju sa Atronima, valjda kao ono kad je znalo na dosta autobusa koji voze iza Gajnica pisati Dubravica umjesto Črnomerec, a neki dan sam na 128 vidio natpis Bijenik...

tamlover

Imaju u Dubravi i nove table, pa je tako na jednom školskom stajala tabla: DUBEC - SESVETE - KAŠINE - PLANINA GORNJA.
E pa sad, odakle su izvukli taj plural nek sami Bog zna. U svakom slučaju smiješno.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

tomobrad

 ;D Ovo su barem kompjutorski napisali:


Još ima i starih tabli, sada im trebaju više nego ikada...


Displej je vidno u kvaru i još ktome ovaj neki švrakopis na prednjoj šajbi  :-[

Tomek

#39
Danas je autobus za Lipnicu prometovao preko Bolničke i Karažnika  ;D



Zar je tako teško ako se već zaštekao display na liniji 160 poslati taj autobus na liniju 160, a ne na 130 sa papirićem... Isto tako dali ikada misle popraviti display na 162?

Ivan1983


tomobrad

Strašni kupus od busa. Turčin na liniji 102, na Mihaljevcu, na displeju piše 161 Savski most, a sa strane papirić na kojem je rukom napisano 102 Britanski trg-Mihaljevac  ???


bull92

danas ovaj gb 104 vozi na 128, a na displeju i dalje piše 160 Lipnica

Ivan

Btw., mogli bi sada staviti i goričke linije u Atrone, kada je 10-ak autobusa sa displejima sada stalno tamo... Pretpostavljam da ne bi trebalo biti previše komplicirano, samo izgleda da nitko i ne misli baš o tome...

mansg313


evo jos jednog bez displeja zalosno :-\