Čazmatrans Vukovar – fotografije

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:01:04

mate


Doki21

#1231
Evo nam nakon dugo vremena i Conecta 369(uz Conecta 361 jedini aktivni Conecto u ČZM VU)danas na liniji za Sarvaš,iako je idalje u odličnom stanju kraj njegove dugogodišnje karijere u Vukovaru sve je bliži,tako da je možda ovo i jedna od njegovih zadnjih slika,budući ih se sve rijeđe viđa u prometu :'(

mate


mate

Dvije jutrošnje, prvo Skyliner rano ujutro na Pula - Vukovar, te skoro 3 sata kasnije S416 GT-HD uz maglu ode put Zagreba

Doki21

N1217HDC je dobio novo ruho,ubuduće će on bit službeni bus ekipe HNK Vukovar 1991 pivkan

Doki21

Danas je prijatelj opet vozio Classica 113 ali na drugoj liniji-Sajmište-Dvanaest Redarstvenika, odnosno kako većina ljudi u Vukovaru zove ovu liniju Sajmište-Savulja ;D

Prijatelj i ja šaljemo pozdrave sa okretišta na Savulji uz pogled na prekrasnu Slavonsku ravnicu pivkan

Promatrač

Citat: Doki21  u Studeni 05, 2022, 15:12:31Danas je prijatelj opet vozio Classica 113 ali na drugoj liniji-Sajmište-Dvanaest Redarstvenika, odnosno kako većina ljudi u Vukovaru zove ovu liniju Sajmište-Savulja ;D

Prijatelj i ja šaljemo pozdrave sa okretišta na Savulji uz pogled na prekrasnu Slavonsku ravnicu pivkan
Kraj gradske linije za koju su dobili koncesiju grada Vukovara Sajmište - Dvadeset redarstvenika je 6 kilometara prije ovog okretišta na Savulji, nije tabla promjenjena ulaskom na područje općine Borovo jer ako ide do Savulje to je onda dalje županijska linija Vukovar-Borovo koja je prometovala do 1.7. ;)
Pozdrav classicu, vozaču i hvala na fotkama fotografu byeg

Doki21

Plavkan je danas boravio u BIH točnije u Jablanici  ;D

mate

A valja na povratku iz Međugorja maznut i koju kilu janjetine. Nakon vikenda i izleta, sutra mu ne gine drugi Zagreb ;D

mate

Danas na povremenom prijevozu u SB

Doki21

City 406 danas na Dvanaest Redarstvenika-Sajmište , veliki pozdrav vozaču  pivkan

Doki21

Malo da se maknemo sa Savulje i linije Sajmište-Dvanaest Redarstvenika i prelazimo malo na Trpinjsku cestu i na liniju Novo groblje-Trpinjska cesta

Prijatelj i ja se javljamo i šaljemo pozdrave sa zadnje stanice na Trpinjskoj cesti hi

I regio danas na VU-VK-VU pivkan

mate

Odlično raspoložena vukovarska ekipa jučer u ZG ;)

Doki21

Dobri stari Conecto na kratkom predahu ;D

Doki21

Regio na Tovarniku i classic 114 na Novo groblje-Trpinjska cesta,poz od prijatelja i mene hi