Čazmatrans Vukovar – fotografije

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:01:04

tomo

VU-796-CD

VU-356-AF


VU-728-AL na liniji za Vukovar-Zagreb s polaskom u 12:15h iz Vukovara

Ivan1983

VU-796-CD je ex Autoturist samobor ;)

tomo

Citat: Zetovac  u Prosinac 07, 2009, 21:07:35
VU-796-CD je ex Autoturist samobor ;)
da, piše i u voznom parku samo nisu imali informaciju o reg.oznakama, tj. već je bila ta slika bila s moje strane dok ju nisam obrisao ali nitko nije evidentirao

tomo

jutros u 10:30h Vukovar-Vinkovci VU-356-AF,  a u podne je došao ex Autoturist


tomo

mala ali slatka, OS-440-HU danas na liniji Osijek-Vukovar u 13:20h

mate

Danas na autocesti u smjeru Zagreba...


tomo

#96
Evo ga Cityliner VU-931-AK na liniji Osijek-Vukovar i to je po meni onaj plavi jer se od VU-325-AE razlikuje u nekoliko detalja...



M.A.N. boy

da ovaj neoplan cityliner  VU-931-AK je onaj bivsi svijetloplavi VU-934-AI,tko se vozio s njmi prije i sad moze ga prepoznat po ispustanju nekakvog zraka svakih 10tak sekundi (piskutav zvuk) iz motora

mate

Starliner danas na liniji Zagreb - Vukovar, malo losija slika, sorry, meni osobno jedan od ljepsih Starlinera u Hrvatskoj


M.A.N. boy

je tu imas pravo stvarno je jedan od lijepših ja sam se vozio par puta s njim  i stvarno super izgleda iznutra, sjedala su svijetlo ljubičasta sa sa crnim nalsonima za glavu (imitacija kože),na podu je tepih svijetlo ljubičasti , i također s lijeve i desne strane po podu idu svijetla (led diode) do kraja busa mislim svijetlo ljubičaste ili plave boje nisam siguran al izgleda kao pista,zavjese također u istoj boji ,iza jos ima sjedala okrenuta jedna prema drugima sa stolom između (2 komada)(iza srednjih vrata lijevo i desno) uglavnom sjecam se kad sam se prvi put vozio bas sam bio iznenađen jer busevi budu obicno neke tamnije boje iznutra i budu dosta jednolični bar ovi u čtz vukovar,al ovaj je izgledo ko da je iz zvijzdanih staza,uglavnom morate se provozat.

M.A.N. boy

ps kao sto se vidi na slici na stropu su okrugla svijetla u nizu do kraja busa s lijeve i desne strane

tomo

odlična je kombinacija crne i ljubičaste boje... ja sam se vozio u njemu ali na kratkoj relaciji... impresivno izgleda interijer, ali i ovako je oku lijep... a i nema baš puno autobusa u crnoj boji, uglavnom su bijeli...

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

tomo

danas ovaj ljepotan na liniji u 15:10h za Vukovar VU-437-CI


samo mi je nejasno kad je, odnosno na kojoj liniji stigao u Osijek kad je Setra 215HD VU-390-AM stigla u 12h i otišla na liniji za Vukovar u 13:20h

mate

N1116/3 danas na liniji Vukovar - Zagreb