Centrotrans - Eurolines - razno

Autor lerotai, Prosinac 06, 2007, 22:21:20

Ante M.

Bravo Šojiću ovaj Elvise extra jeli znaš jesu li došla još dva bijela i ako jesu jesu li za njih ?  :P

elvis

Ukupno su stigla 3 koja su na slici,2 su prvo lakirana u bijelo pa onda im je naknadno lakirano ovo plavo po dnu i vec danas su oba dobili natpise firme..

MILCHO

Znači trenutno imamo 4 Centrolinera N4421, 1 N4411 i 3 N4416

Zglobni Centrolineri rade na linijama za Vogošću i Tarčin, a kratki radi Vijećnica-Dobrinja (prvo je radio za Hrasnicu)

MILCHO

#348
Stigao je još jedan crveni Centroliner i 2 bijela MAN-a SÜxx3.

MILCHO

U međuvremenu su stigla još 2 Centrolinera jedan crveni i jedan bijeli, tako da sad imamo 2 MAN-a i 3 Centrolinera na carini

Sliku ustupio man_464

MILCHO

Počeli su raditi Centrolineri N4416. Dva su danas radila na komercijali.
Table: M23-K-913 i M23-K-914.
Slika u temi gradski saobraćaj u Sarajevu.

MILCHO

Centrotrans se ponovio sa još nekoliko gradskih autobusa. Tačan broj neznam ali u pitanju su najmanje 2 MAN-a NLxx3 (A21) sa klimom i najmanje 1 Neoplan Centroliner također sa klimom.





MILCHO

Juče stavili gradskog Centrolinera na relaciju Sarajevo-Srebrenica (cca 120km)

Man lion's coach

Stiglo im je 5 novih manova .. 2 troosovinca i 3 dvoosovinca .. Takodjer stigao i jedan Ayatas Bravo 1

the hicMe

Danas u roku cca. 30 min proslo 10 MAN-ova

mate

Citat: Man lion's coach  u Kolovoz 17, 2013, 12:11:53
Stiglo im je 5 novih manova .. 2 troosovinca i 3 dvoosovinca .. Takodjer stigao i jedan Ayatas Bravo 1

Ayats i jedan od MANova su ulovljeni, jos nisu dobili svoje garazne brojeve

MILCHO

Centrotrans je prestao sa ljepljenjem garažnih brojeva na staklo, čak su neke g.b. sa gradskih i prigradskih sklonili.

Danas, već drugi put u nešto više od mjesec dana poslali gradskog Centrolinera na liniju Sarajevo-Srebrenica, zajedno sa natpisom "Moj gradski prijevoz" na vozilu.

elvis

Valjda nemaju sta drugo ni poslati,baza im je puna neispravnih vozila,bijeli Euroliner 3-osovinac je vec duze vrijeme u kvaru,nekoliko MAN-ova LC i LTC je na kanalima i oko servisa sa raznoraznim manama,dosta Citylinera i Translinera takodjer...

Manas

Cudi me za njih da je takvo stanje... uvijek sam mislio da je odrzavanje vrhunsko i da neko vozilo nece dugo vremena stajati zbog nekog manjeg il malo veceg kvara

MILCHO

HAHAHA
Prelistaj malo ovaj furum, ima negdje slika kad im je otpao točak na zglobnom Štajeru, čini mi se linija Breza-Sarajevo. Nekoliko autobusa im je izgorjelo u zadnjih 4-5 godina.

Samo kad neko nešto ovako kaže odmah je "pristrasni i neobjektivni GRAS-ovac"