Rashodovanje autobusa

Autor maky, Studeni 21, 2007, 08:59:00

markost

#60
Citat: netko  u Kolovoz 25, 2008, 19:29:31
Citat: markost  u Kolovoz 25, 2008, 18:34:10
G.b 50 su skinuli tablice,a več dugo stoji u garaži.Mislim da je odvozija svoje barem za Promet.Inače mislim da je još u voznom stanju.  :-\
Da,u voznom stanju itekako.Ima vrlo dobar motor. :D
No jesi li vido g.b.145. ;)
Kad je več u dobrom stanju onda bi ga možda mogli i kome prodat, a ne sve izrizat.Šta se tiče zglobnih MAN-ova njih bi bila prava šteta izrizat pa oni mogu potegnit bar još deset godina.
G.b. 145 nisam nigdi vidija.  ???

brzi

ma g.b. 50 je čista krntija, doslovno... obožavam i Graf&Stiftove, ali kad uđeš u njega, vidiš sjedala koja su sva različita, federi izletjeli, spojka i mjenjač ajme, trese kad kreće, tribaš mu samo tako dati gasa da se nebi izgasio... i onda trese... vozačko sjedalo se nemože unatrag gurnuti, ovaj koji sidi iza vozača može nogom kad sjedi doći do mjenjača... ajme! Mislim da je on u najgorem stanju od općenito svih G&S-ova... tako da mi nije jasno zašto on nije otišao umijesto nekog drugog, a taj neki drugi G&S ostao umjesto njega, tako da bolji ishod od rashode ne treba očekivati  :'( a g.b. 145 nisam ni ja vidio, posljednji put sam ga vidio u garaži bez poklopca sa strane, ispred servisa, tamo gdje je Setra, pa je valjda i on otišao, budem se raspitao sutra ili prekosutra... a Manovi Avtomontaže koliko se čini stoje samo kao rezerva... a i nemožeš drugdje s njima. Njihov plus je jedino okretnost... ali još će to kod nas vozati... još da sve ih u limun žutu i držati za pričuvu...

netko

Citat: brzi  u Kolovoz 25, 2008, 22:40:07
ma g.b. 50 je čista krntija, doslovno... obožavam i Graf&Stiftove, ali kad uđeš u njega, vidiš sjedala koja su sva različita, federi izletjeli, spojka i mjenjač ajme, trese kad kreće, tribaš mu samo tako dati gasa da se nebi izgasio... i onda trese... vozačko sjedalo se nemože unatrag gurnuti, ovaj koji sidi iza vozača može nogom kad sjedi doći do mjenjača... ajme! Mislim da je on u najgorem stanju od općenito svih G&S-ova... tako da mi nije jasno zašto on nije otišao umijesto nekog drugog, a taj neki drugi G&S ostao umjesto njega, tako da bolji ishod od rashode ne treba očekivati
Ti znaš 100% bolje,ali meni se onako kad sam se vozio na prvi balun učino odličnim.Naravno unutrašnjost zanemarimo,ali radio je normalno(bez gasa) i preodlično vukao s obrzirom na g.b.52 i 154.
Ali davno sam se ja vozio i to je bilo onako,kažem,na prvi balun,sad....
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

brzi

#63
nažalost, da g.b. 50 odlazi, priprema se za rezanje- rashod. Danas sam tu informaciju dobio iz prve ruke... g.b. 145 već je otišao... biti će mi žao g.b. 50, ali najduže je izdržao od Graf&Stiftova... ako gledamo skoro je 15-ak godina u Prometa, a još u Austriji... dobro je on prošao toga... nažalost ishod drugačiji i nije mogao biti... Nego strah mene za g.b. 55, on je "izgubio" svog stalnog vozača, što znači da ga nema više na redovnoj liniji 38 i subotom na br. 4... a registracija ističe u 11. mjesec... u stanju najboljem nije... a već neka njegova braća su otišla i prije ... o Bože...  :'(

netko

Jesi vidio jel ima šta novog oko rashoda.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Citat: netko  u Rujan 20, 2008, 17:57:42
Jesi vidio jel ima šta novog oko rashoda.
Mislim da se opraštamo od DAF-a g.b. 31, nisam još 100% siguran, a Dubrava je cijela ispilana.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Citat: maky  u Rujan 20, 2008, 18:38:23
Citat: netko  u Rujan 20, 2008, 17:57:42
Jesi vidio jel ima šta novog oko rashoda.
Mislim da se opraštamo od DAF-a g.b. 31, nisam još 100% siguran, a Dubrava je cijela ispilana.
Jel ih možeš kako "uhvatit". ;) :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Citat: netko  u Rujan 20, 2008, 18:40:07
Citat: maky  u Rujan 20, 2008, 18:38:23
Citat: netko  u Rujan 20, 2008, 17:57:42
Jesi vidio jel ima šta novog oko rashoda.
Mislim da se opraštamo od DAF-a g.b. 31, nisam još 100% siguran, a Dubrava je cijela ispilana.
Jel ih možeš kako "uhvatit". ;) :D
Dubravo teško da mogu, njeni ostatci nisu više uz ogradu nego dublje u garaži, treba ulaziti unutra da je se vidi, a DAF je uz ogradu, ali nisam siguran jel ide. Ništa još nije skinuto sa njega, ali mi je sumnjiv...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

G.b.50,što je s njim? ;) :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Citat: netko  u Rujan 20, 2008, 22:20:21
G.b.50,što je s njim? ;) :D
Još stoji parkiran, valjda će i njemu sad još malo doći vrijeme...  :(

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

#70
U rashod idu i več se  rastavljaju  DAF-ovi g.b. 31 i 37 ,te G&S g.b. 50 i 52.  :'(
Znači da nam je još osta jedan DAF (g.b.24) i jedan G&S (g.b. 154), ali mislim da ni oni neče dugo.

maky

A odoše i Dubrava sa strašnim g.b. 666

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Citat: markost  u Listopad 15, 2008, 16:52:13
....jedan G&S (g.b. 154), ali mislim da ni oni neče dugo.
Registracija mu ističe u 11.mjesec. :'( :'(
Koja je svrha bila obnoviti g.b.52???
Daf g.b.24 bi mogao možda ostati za liniju 19. :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

markost

i g.b. 154  samo šta nije otiša u rashod, a g.b. 24 nisam dugo več vidija.

netko

#74

Opraštamo se od posljednja 2 DAF-a u eri Prometa.Još je samo ostao g.b.24.Još su tako tako,izvanka nisu baš dirani,ali mislim da unutra jesu.
Također se opraštamo od zadnje Dubrave 661 koja se rashoduje tamo gdje se rashodovala ona Setra.Počeli su je čerupati(motor,....) i jako tužno izgleda.Sve okolo povađeno iz nje.
Mislim da se sasvim sigurno opraštamo od svih G&S u Promet-a.
G&S 50 i 52 potpuno su rashodovani iznutra,ostaje samo motor.još je preostao g.b.154,ali i njemu ističe regisracija u 11.mjesec.
G.b.82 također je tu i djeluje jako nesigurno.

Počivali u miru.  :'(  :'(  :'(  :'(
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.