Rashodovanje autobusa

Autor maky, Studeni 21, 2007, 08:59:00

Paško

I za kraj pitanje: Koji autobus na kraju posljednji odlazi u rashod? #203?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Intouro

Citat: amfan  u Listopad 13, 2019, 00:25:55
I za kraj pitanje: Koji autobus na kraju posljednji odlazi u rashod? #203?

Ostaje on koliko znam.

Sule

Zna li se mozda zbog cega je ipak #151 odabran za rashod? Da li mu je bio presudan zadnji posjet servisu? Zna li se mozda njegova kilometraza?

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


Osoblje

Iz našeg inboxa, rashod Eurobusa gbr. 151.  :'( :'( :'(
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

EUROBUSZG

#499
Bas tužno...koliko km je imao?

tramvajac 92

Šteta za rashod busa s klimom dok vozi ijedan da nema ugrađenu klimu, iako ne možeš baš dati taj autobus na gradsku liniju.

EUROBUSZG

To je najkvalitetniji bus u prometu on bi još 5 godina trajao da su ga dobro očuvali.Sigurno je imao 2 milijuna km...

NP-549

Po čemu si izračunao njegove moguće kilometre ?

RV

#503
@EUROBUSZG znam da si velik fan Eurobuseva, al 2 milijuna je ipak malo previše, sudeći koliko su prije vozili imaju sigurno sličnu kilometražu kao #158

Citat: RV  u Rujan 17, 2018, 15:48:15
#158 - oko 500 000

elez

Citat: EUROBUSZG  u Listopad 15, 2019, 17:32:20
To je najkvalitetniji bus u prometu on bi još 5 godina trajao da su ga dobro očuvali.Sigurno je imao 2 milijuna km...
Vidis ja san od vozaca sta je prije vozija bas #151 za agenciju(dogovorene voznje) cuja da i nisu bas u nekom extra stanju. Zalio se na "promaju" u busu i prokisnjavanje ako pada velika kisa. Inace to mi je reka prijateljev ćaća prije godinu ipo
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Lion's Driver

Ajmo bit realni i pustit sentimentalne vrijednosti na stranu. Autobuse treba rashodovat kako bi nove pustali u promet. Ti Eurobusevi su stari 22 godine, imaju iza sebe dobar i zavidan radni staž, kilometre je ajmo reć lakše saznati nego na nekom gradskom autobusu al ne mora značiti da i kod 151 nije bilo mjenjanja tahografa, prepravki i šta znam... Došlo mu je vrijeme, ko ga je vozio i volio neka se sjeća al vrijeme ide dalje.
I meni je žao Hrvatske legende i onoga 120L al valjda oni u Prometa imaju drugačija mišljenja i drugačiju logiku.

akzg22

Citat: Lion's Driver  u Listopad 15, 2019, 22:36:11
Ajmo bit realni i pustit sentimentalne vrijednosti na stranu. Autobuse treba rashodovat kako bi nove pustali u promet. Ti Eurobusevi su stari 22 godine, imaju iza sebe dobar i zavidan radni staž, kilometre je ajmo reć lakše saznati nego na nekom gradskom autobusu al ne mora značiti da i kod 151 nije bilo mjenjanja tahografa, prepravki i šta znam... Došlo mu je vrijeme, ko ga je vozio i volio neka se sjeća al vrijeme ide dalje.
I meni je žao Hrvatske legende i onoga 120L al valjda oni u Prometa imaju drugačija mišljenja i drugačiju logiku.

Da, treba rashodovati, ali zar baš sve (MAN SG 220 od Avtomontaže se na računa), zašto ga nisu mogli sačuvati? Pogledajte kakvi se rabljeni autobusi prodaju na internetu...Češka, Slovačka, Rusija, Njemačka, Danska, Švedska, Poljska, čak i Makedonija...nemali broj autobusa starijih od ovog Eurobusa AV 120...neki se prodaju, neke restauriraju, problem je u što većini tvrtki ovjde su lijeni ponuditi autobuse kupcima, ne treba nužno u Hrvatskoj, zahvaljujući internetu mogu ih ponuditi i u svijetu, njima su autobusi potrošna roba, kao očito i vama, bogatije i siromašnije zemlje čuvaju dio starih autobusa (imate na Youtube koliko hoćete filmova), pojedinci i tvrtke spašavaju stare autobuse, dio ih se rashoduje (za dijelove isto tako), dio se sačuva za vožnje ili kao stalni postav u muzejima, tako bi trebalo biti i kod nas, toliko se priča o turizmu koji iznosi 20% ili više BDP-a Hrvatske, a ne reklamirati autobus koji je legenda i koji se počeo proizvoditi za vrijeme Domovinskog rata i koji zaslužuje mjesto u muzeju. Nek rashoduju tamo nekakve drugorazredne autobuse ala Isuzu Turqoiuse (kojih ima dosta u Europi i izvan nje) ali Eurobus AV 120 nije bio proizveden i nije bio popularan kao originalni Mercedes-Benz O 303, npr. niti živimo u takvoj zemlji, niti smo mogli parirati ni nekim drugim karoseristima koji su radili taj model (prije rata je radio TAZ nešto njih ali samo R 13 varijantu). Stalno se vrtimo u krug, hoćemo taj turizam ali treba se riješiti mentaliteta da je turizam priroda, jelo, more i stare zidine.

netko

Da ne idemo previše daleko....

Ja sam neki dan vidio #158 i izgleda rasklimano, ofucano.... Treba ga ponovno utegnuti i malo dotjerati.
#151 je u rashod poslao posjet servisu u Dugopolju. Vjerovatno je trebao neki malo veći ulog (možda ne toliko velik), ali kad se na to dodalo možda ostala ulaganja i popravi bilo je neisplativo.
Nadam se da su svi od Conectoa i SG 313 tako rashodovani iako je možda teško reć da i ovi što su ostali jesu u puno boljem stanju.
Koliko Promet računa na "agenciju" sa njima........Možda ne previše. #159 je po onom rasporedu gurnut na Šestanovac, tako da bi se jedino od #158 mogle očekivati neke kratke ture.
Sad pokušavam ić puno natrag, ali nemogu pronaći podatak jeli #151 ili #159 bio pretrpio veliki sudar.
S obzirom na namjenu i to da su jedini turistički autobusi bilo bi stvarno super kada bi netko uspio saznati njihovu pravu kilometražu.
Ovih 500 000 (#158) ispada cca. 1900 mjesečno na 22 godine.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

COVIK

I jel gotovo "pilanje"? Ili će još koji nestat. Koliko ih je sveukupno ispilano? Može li netko napisat sve na jednom mistu i koji su gb.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

sniff

Piše u popisu rashodovanih vozila. I da, ako je istina ovih 500 000km po Eurobusu, to je stvarno ništa, neki visokoturistički busevi toliko km skupe u dvije i pol godine...