Rashodovanje autobusa

Autor maky, Studeni 21, 2007, 08:59:00

421

Ako rukovodstvo ima imalo razuma, u prijelaznom periodu ostavit će najbolje od onih starih koji još mogu u promet, a riješit će se problematičnih ili onih graničnih u nekom razumnom periodu, pa čak po cijenu da ih registriraju i kao takve rashoduju.
Zašto? Najmanji problem su Crosswayi jer su već u prometu pa su upoznati od strane korisnika s obje strane i servisera.
Ne mora značiti da će novi biti savršeni, da neće biti "dječjih bolesti", da možda neće biti kvarova pojedinih sklopova ili elektronike obzirom da su MAN city D15 i  INTOURO potpuno novi i nepoznati na HR tržištu, za davatelja garancije i za korisnika te vozače koji se trebaju uhodati i upoznati sa sredstvom za rad. Dovoljno je da se razbije bočno staklo kojeg, naravno, još nema na skladištu u HR ili u centrali, pa da nastane problem za izlaz.
Bolje imati nešto u pričuvi/rezervi nego ništa.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Paško

Ne znam točne rokove (negdje se spominjalo tri mjeseca?), ali da, stari autobusi ne moraju odmah u rashod čim se registriraju novi. Jedno ne isključuje drugo. Možete se sjetiti da su O405 još uvijek vozili dok su registrirani novi Citari čekali u garaži. Također, stari ne moraju biti fizički uništeni, samo trajno izbačeni iz prometa.

Što se tiče Prometovih rashoda u ovoj turi, uništit će se autobusi koji nisu u voznom stanju (npr. #261, #255), a oni koji jesu vjerojatno će otići u Mostar - ako to pravila dopuste.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Nitko

A kolike su šanse da odu u Mostar? To bi bilo super riješenje jer je stvarno šteta da se neki unište...

gorgoroth

#678
Bilo je govora da moraju biti uništeni, onda nikako više ne mogu u promet nigdje, logički

smogovci.bbb2

BiH nije u EU. Zašto onda ne bi smjeli u Mostar umnik2
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Citat: gorgoroth  u Srpanj 02, 2022, 15:30:01
Bilo je govora da moraju biti uništeni, onda nikako više ne mogu u promet nigdje, logički
Ekološki zbrinuti
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

gorgoroth

Citat: smogovci.bbb2  u Srpanj 02, 2022, 19:40:38
BiH nije u EU. Zašto onda ne bi smjeli u Mostar umnik2
Da bi se..... imale čamu čuditi

Paško

#255 jutros uništen, a ostali Prometovi autobusi su na redu uskoro, uključujući #688.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Mau2403

Jeli će osim 197, 198, 213, 214, 215, 242, 247, 305 I 306 još neki prigradski autobus u rashod?

Paško

Ne, jedino ako računaš midije/minije. #247 je već zamijenjen u prošloj turi.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Intouro


elez

Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

vozilo SSC

Koji su sve autobusi za sad raspilani?

#213 jučer vidio u Dugopolju

Intouro

Je #213 na 67 bio.Koliko ja znam 255,261,233,241,688.