Transturist, Tuzla – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 22:38:58

busfan

Malo prije sam u Loncarima vidio i Tourlinera od Bricica, sad da li ce tu ostati ili ce dalje u Njemacku ???

ahmoo

Jednog BOZICNOG jutra.... Na AK Zepce na liniji za SPLIT



:D :) :D ;)

transturist


Tomek

Ovaj lijevi je Lion's Star, a ovaj desni Lion's Coach  ;)

transturist

Dugo nisam slikao Skylinera ali sam nasao jednu fotografiju od ranije.

transturist

Danas sam putovao u Sarajevo. Cesta prekrivena snijegom i na mjestima jako uska. Iz Tuzle sam putovao sa ovom 303-om koja je nedavno obnovljena a od vozaca sam saznao da je tom prilikom dobila i novi motor od 400 PS-a sto se i primjeti uz brdoviti put do Sarajeva. Autobus vuce kao lud.

Ovako je izgledala cesta.

Iz Sarajeva me zadesila opet 303-ka, takodje obnovljena. Slikao sam je na parkingu odmorista Montana kod Olova.

ahmoo

Svaka cast za vase VOZACE...koji hoce da odgovore na pitanja, koje postavi jedan "obicni putnik"....Da su nasi tako fini...ja bi ih obasuo pitanjima :D
:D :) :D ;)

transturist

Danas sam ponovo putovao za Sarajevo i ponovo 303-ka ali ova je jucer stigla iz lakirnice i to je cetvrta po redu ofarbana u ovu shemu.
Ova ima i soft line sjedista tako da se jako lijepo voziti u njoj. Uskoro ce biti zavrsen i popis voznog parka tako da ce biti preglednije i lakse pratiti sve promjene u voznom parku.

transturist

Jedna ljepsa fotografije 303-ke iz prethodnog posta. Kao sto sam rekao ova je posljednja stigla sa renoviranja.

mb0404

koje su god ove 0303,cudo nisu pune retvovizore kao sto su na setra 3 ili nes slicno

transturist

303-ke su 1992 godiste. Ovo su originalni retrovizori.

transturist

Man u auto-bazi. Ovaj je najblizi milioncicu predjenih kilometara.

mate


Thommo

Rijeka, Žabica, MAN Lion's Coach:


mate

#59
MAN Lions Coach na liniji Pula - Tuzla...