Kvarovi autobusa na riječkim ulicama

Autor nukleusri, Prosinac 06, 2007, 15:45:54

mivano

jel ovaj display "made by photoshop" ili je stvaran i ima šifru?

SaNjIn

Jutros u Opatiji na Voloskom parkiran 595 u smjeru Rijeke na stanici sa sva 4 žmigavca uključena a serviser neš radi na ljevoj strani..

tiki

Jučer oko 19,30 422 (na 32-ji) crkla izmedju Bivia i Preluke (tocno na onom skretanju za donju cestu). Sole daje gasa ali bus nema "snage" i samo se polako kotrlja dole...

mivano

Citat: tiki  u Ožujak 27, 2009, 10:21:17
Jučer oko 19,30 422 (na 32-ji) crkla izmedju Bivia i Preluke (tocno na onom skretanju za donju cestu). Sole daje gasa ali bus nema "snage" i samo se polako kotrlja dole...

bez brige, neće taj dugo

kico101

Ne znam da li se radi o kvaru, ali 562 je večeras oko 20,50 protutnjio ( u pravom smislu riječi ) prazan s ugašenim svjetlima put garaže. Zvuk motora je bio otprilike kao na uzlijetanju bombardera B52. ;D
Znam da je unutra motor od ex 533, ali, ipak.... :o

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

lukica

710 se pokvario kod škole na drenovi... :-\

thomcro

Mislim da je jučer popodne/predvečer bio u kvaru i Conecto koji je vozio na 5a. Stajao je na prvoj stanici u Osječkoj za gore i nije bilo nikoga u busu a dok smo se supruga i ja iskrcali kod Bille k'o lud je projurio prema Škurinju. Prazan naravno. Nažalost nisam vidio broj busa :-\.
Pozdrav by thomcro


MAKI

Danas je riknuo 621 na liniji 5.Upravo sam bio u 653 kad sam ga vidio šole je nešto pregledavo .Bio je prazan sa sva 4 upaljenih.Ali nije strašno vidio sam ga kasnije na 6
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

thomcro

Citat: MAKI  u Travanj 23, 2009, 15:47:31
Danas je riknuo 621 na liniji 5. ...
I ja sam ga vidio ali to je bilo jutros oko 9 i 20. Stajao je na stajalištu 5-ice na Potoku.
Pozdrav by thomcro


lukica

Citat: thomcro  u Travanj 23, 2009, 18:18:19
Citat: MAKI  u Travanj 23, 2009, 15:47:31
Danas je riknuo 621 na liniji 5. ...
I ja sam ga vidio ali to je bilo jutros oko 9 i 20. Stajao je na stajalištu 5-ice na Potoku.
šta je i tad bio ja sam ga vidio oko 20 do osam

MAKI

Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

MAKI

Neki dan  san ja čekao bus i došao mi je 621 odmah iza njega 717 s više putnika zašto
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

mivano

#27
Citat: MAKI  u Svibanj 03, 2009, 19:08:46
Neki dan  san ja čekao bus i došao mi je 621 odmah iza njega 717 s više putnika zašto
717 je vjerojatno naišao prvi i kasnio je, a za njim je po rasporedu i na vrijeme naišao 621 vjerojatno prazan, dok je 717 negdje stao na stanici ovaj je produžio i prestigo ga
NAPOMENA: ovo ne spada u ovu temu

tiki

Danas oko 13.15 412 (18) riknuo malo iznad Ine na Mlaci.

ikar

Isti taj 412 je jučer izišao iz Garaže voziti Hajdukove navijače i nakon 100m ostao bez nafte!