Touring Croatia, Zagreb

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 13:54:22

stipe15


Jel ovo njihov ili njemački,zaboravio sam ???

Ivan1983

S 415 GT-HD u Dortmundu:

Tomek

Setre jučer u 19.00 za Njemačku:







Ivan1983

Danas ujutro u Touring Croatia stigle dvije nove Setre 415 GT-HD,trenutno su parkirane u Croatia Busu!! 8)

lerotai

no sikiriki

Tomek

#20
Citat: Touringovac  u Srpanj 11, 2008, 16:56:05
Danas ujutro u Touring Croatia stigle dvije nove Setre 415 GT-HD,trenutno su parkirane u Croatia Busu!! 8)

Evo jedne danas na polasku za Njemačku ZG-1010-CT
Miriši po novom izvana, a ne samo iznutra  ;D, lijepa je i ima novi znak Touringa, no kad se bolje pogleda šokantan natpis straga: VAŠA VEZA S EUROPOM  :o ;D; jasno, mi nismo u Europi, mi smo očito za neke Daleki istok




Ivan1983

Da,to je jedna od dvije nove koje su pristigle nedavno ;)

Tomek

Jedini preostali MAN u Hr. Touringu odmarao je jučer na parkingu CB-a


zlikowszky

Citat: Tomek  u Srpanj 28, 2008, 21:58:31
no kad se bolje pogleda šokantan natpis straga: VAŠA VEZA S EUROPOM  :o ;D; jasno, mi nismo u Europi, mi smo očito za neke Daleki istok

Iskreno želim vjerovati da se samo radi o nespretnom prijevodu njihova slogana "Wir Werbinden Europa" iliti "Mi Povezujemo Europu". Nadam se da je samo traljav prevoditelj fulao, a ako to nije to, onda ni ne zaslužuju poslovati ovdje...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Ivan1983

Touring Croatia je od nedavno počela voziti liniju Ilok-Frankfurt,te je tako zaposlio i neke vozače iz tih krajeva ;)

mansg313


mate


Ivan1983

Liniju Ilok-Frankfurt vozi ZG-1002 CT ;)

mate

Cuo sam od jednog vozaca, da je Lubina Busfahren izgubio koncesiju za liniju Ilok - Frankfurt (njegov bus ima registraciju S-PL-1194)...te njegova tri polaska su preuzeli Touring Croatia, Čazmatrans i Panturist... ;)

Ivan1983

Mislim da da,gazda je nešto takvo i spominjao ali to još ništa nije bilo sigurno ;)