Ćićko Commerce, Tomislavgrad/Srđani

Autor erobuss, Prosinac 08, 2007, 13:27:51

Tomek

Jel zna netko točne registracije troosovinskog Eurolinera dok je imao DU tablice?

DANI

pa sto su oni stalno u bleiburgu .. na i-net nepise da drzu taku liniju ? .. i jel ima ju putnike za njemacku ??

mate

Citat: DANI  u Travanj 08, 2010, 19:55:53
pa sto su oni stalno u bleiburgu .. na i-net nepise da drzu taku liniju ? .. i jel ima ju putnike za njemacku ??

Ma u Bleiburgu su bili na vanrednoj voznji, kao i jos 100injak drugih buseva, a isto se ocekuje ove godine 8)

DANI

aha  al jel znas dal ima putnika za njemacku ??

erobuss

Citat: DANI  u Travanj 08, 2010, 21:04:37
aha  al jel znas dal ima putnika za njemacku ??

Ne znam šta vam znači to ima li putnika?!
Ima, kako kad, ovisi od dana do dana. Nema tu nekakvih pravila, osim za blagdane kad su svi popunjeni

elvis

ero u pravu si,niko ne bi radio neku liniju ako ce sami soferi ici,naravno da ima putnika,sad koliko,ta cifra se mjenja konstantno,to je zaista smjesno pitanje,mislim da niko od nas nece ulaziti u autobuse i brojati putnike,kao niti postavljati pitanja gdje su usli i gdje ce izaci iz autobusa

busfan

Citat: elvis  u Travanj 08, 2010, 21:21:10
ero u pravu si,niko ne bi radio neku liniju ako ce sami soferi ici,naravno da ima putnika,sad koliko,ta cifra se mjenja konstantno,to je zaista smjesno pitanje,mislim da niko od nas nece ulaziti u autobuse i brojati putnike,kao niti postavljati pitanja gdje su usli i gdje ce izaci iz autobusa

Covjek vjerovatno misli onako "od oka", a ne tacan broj. Pola autobusa, vise-manje  ;) Uglavnom ako je neko zapazio nista ga ne kosta da napise, ako nije nikom nista... moze se i izbrisati pitanje. Meni licno je uvjek zanimljivo pogledati da li ima putnika, a neko gleda iskljucivo autobus.

ist

Imaju jednu stalnu liniju za Njemačku Stolac-Augsburg koja prometuje tri puta tjedno i "hvata" veći dio zapadne Hercegovine, plus Livno i Tomislavgrad, a ide preko Munchena. Do prije pola godine znam da su bili "solidno popunjeni", znači ni puni, ni skroz prazni, a kakvo je stanje zadnjih mjeseci - nemam pojma

ist


steyr1985


Iz daleka pogled na njihovu garažu u Tomislavgradu.

mate


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Grof


doBUS