Globtour - rasprava i novosti (2)

Autor Tlimfocit, Ožujak 07, 2009, 18:44:06

Tlimfocit

danas san sazna da je GLOBTOUR stalni prijevoznik naše rukometne reprezentacije kao i rukometnog kluba Zagreb....i to sa bijelim JOE WALSH sideralom ZG-4622-AL...
sad bi bija red da ga pripituraju kako triba a ne da stoji i dalje natpis JOE WALSH...
kako su krenuli još će dobit i nogometnu repku pošto je croatia busev neoplan pred zapljenom....

erobuss

Citat: Tlimfocit  u Ožujak 07, 2009, 18:44:06
danas san sazna da je GLOBTOUR stalni prijevoznik naše rukometne reprezentacije kao i rukometnog kluba Zagreb....i to sa bijelim JOE WALSH sideralom ZG-4622-AL...
sad bi bija red da ga pripituraju kako triba a ne da stoji i dalje natpis JOE WALSH...
kako su krenuli još će dobit i nogometnu repku pošto je croatia busev neoplan pred zapljenom....

Prije će biti da je Panoramabus službeni prijevoznik, jer Globtour pravno to ne bi mogao biti. Što se pituranja tiče, koliko sam upoznat dva Joe Walsha su dijelom i u vlasništvu navedene agencije  ;)

Tlimfocit

Citat: erobuss  u Ožujak 07, 2009, 20:09:28
Citat: Tlimfocit  u Ožujak 07, 2009, 18:44:06
danas san sazna da je GLOBTOUR stalni prijevoznik naše rukometne reprezentacije kao i rukometnog kluba Zagreb....i to sa bijelim JOE WALSH sideralom ZG-4622-AL...
sad bi bija red da ga pripituraju kako triba a ne da stoji i dalje natpis JOE WALSH...
kako su krenuli još će dobit i nogometnu repku pošto je croatia busev neoplan pred zapljenom....

Prije će biti da je Panoramabus službeni prijevoznik, jer Globtour pravno to ne bi mogao biti. Što se pituranja tiče, koliko sam upoznat dva Joe Walsha su dijelom i u vlasništvu navedene agencije  ;)

ma i mislija san na Panoramu....:D
a šta se tiče vlasništva mislim da je JOE WALSH potpisa ugovor sa PANORAMON da ćeodređeni broj godina bit njihov logo na tim busevima i za to su dali jednu lijepu svotu novca prilikom kupnje buseva....

ist

Popodne je Joe Walsh (mislim 4621) pun i s tablom slobodna voznja usao u splitsku trajektnu luku

Tlimfocit

Citat: ist  u Ožujak 08, 2009, 19:19:55
Popodne je Joe Walsh (mislim 4621) pun i s tablom slobodna voznja usao u splitsku trajektnu luku

oko koliko uri? ja san vidija dva samoborčeka i jedan ap rijeka kako puni dolaze u luku i iskrcavaju putnike tamo na parkingu iza carinarnice....

TOMAZY

Citat: ist  u Ožujak 08, 2009, 19:19:55
Popodne je Joe Walsh (mislim 4621) pun i s tablom slobodna voznja usao u splitsku trajektnu luku
danas je bijeli sideral vozio ČITLUČKI crkveni zbor u Split na trajekt,putuju u Italiju u posjet sv.ocu ;)

CroHerc

Malo čudno jer na sve poslove sa Crkvom u Citluku dosad je duga držao monopol.     Malo promjene ;D :D ;)

erobuss

Citat: CroHerc  u Ožujak 08, 2009, 23:10:20
Malo čudno jer na sve poslove sa Crkvom u Citluku dosad je duga držao monopol. 

Izgleda da si slabo informiran. Putovanja u Svetu zemlju, Rim, Lourd... to je uvijek odrađivao G-tour  ;)

CroHerc

#8
Znam da je globtour vozio kad se islo sa autobusima u Lurd ali ove kraće kao do Splita je duga vozio.

To je vjerovatno u organizaci udruge SVETA ZEMLJA pa globtour vozi. ;)

Tlimfocit

Citat: TOMAZY  u Ožujak 08, 2009, 23:00:59
Citat: ist  u Ožujak 08, 2009, 19:19:55
Popodne je Joe Walsh (mislim 4621) pun i s tablom slobodna voznja usao u splitsku trajektnu luku
danas je bijeli sideral vozio ČITLUČKI crkveni zbor u Split na trajekt,putuju u Italiju u posjet sv.ocu ;)

kako može JOE WALSH sideral vozit zbor iz Čitluka kad je on na HR tablama? ??? ??? ???

ist

Slobodna vožnja, nije na koncesiji

steyr1985

Jutros bijeli Sidreal sa logom Touringa na liniji Posušje - Dubrovnik imao lakšu prometnu nezgodu  na Kobilovači prije Mostara

Tlimfocit

Citat: ist  u Ožujak 09, 2009, 10:09:59
Slobodna vožnja, nije na koncesiji

prema zakonima RH (a vjerojatno i prema BiH) slobodan prijevoz sa polazištem u RH nije moguće vršit autobusom stranih tabli ni u kom slučaju....

erobuss

Citat: Tlimfocit  u Ožujak 09, 2009, 17:44:37
Citat: ist  u Ožujak 09, 2009, 10:09:59
Slobodna vožnja, nije na koncesiji

prema zakonima RH (a vjerojatno i prema BiH) slobodan prijevoz sa polazištem u RH nije moguće vršit autobusom stranih tabli ni u kom slučaju....

Globtour sam sa sobom, odnosno sa Panorama Busom ima potpisan ugovor kojim to regulira, tako da njima nije bitno koji bus ide jer kako god okreneš ispade da je njihov  ;)

Naravno, to nije nelegalno i u potpunosti je u skladu sa važećim zakonima

Tlimfocit

Citat: erobuss  u Ožujak 10, 2009, 08:22:08
Citat: Tlimfocit  u Ožujak 09, 2009, 17:44:37
Citat: ist  u Ožujak 09, 2009, 10:09:59
Slobodna vožnja, nije na koncesiji

prema zakonima RH (a vjerojatno i prema BiH) slobodan prijevoz sa polazištem u RH nije moguće vršit autobusom stranih tabli ni u kom slučaju....

Globtour sam sa sobom, odnosno sa Panorama Busom ima potpisan ugovor kojim to regulira, tako da njima nije bitno koji bus ide jer kako god okreneš ispade da je njihov  ;)

Naravno, to nije nelegalno i u potpunosti je u skladu sa važećim zakonima

neznam kako je to u BiH ali u RH se možeš okrenit na glavu ali ako bus nema hrvatske registracie nemože imat polazištee u Hrvatskoj....viruj mi znam radim u tome....