Gradska i prigradska stajališta 2

Autor kico101, Studeni 21, 2007, 22:01:20

pehar_11

Naziv: Volosko 2 groblje
Linije: 32, 34
Smjer: Lovran
Napomena: -
Tabla: da
Čekaonica: da
vrijeme je novac?!?

gorgoroth


pehar_11

Naziv: Bregi
Linije: 34, 34a
Smjer: Veprinac
Napomena: -
Tabla: da
Žuta oznaka: ne
Čekaonica: ne
vrijeme je novac?!?

pehar_11

Naziv: Zvančići
Linije: 34
Smjer: Opatija
Napomena: -
Tabla: da
Žuta oznaka: slabo vidljiva
Čekaonica: da
vrijeme je novac?!?

pehar_11

Naziv: Matulji - centar A
Linije: 22, 23, 30, 34, 34a, 37
Smjer: Permani
Napomena: -
Tabla: da
Žuta oznaka: da
Čekaonica: da
vrijeme je novac?!?

pehar_11

Naziv: Opatija 1 dvorana
Linije: 32, 34, 35
Smjer: Lovran
Napomena: -
Tabla: da
Žuta oznaka: da
Čekaonica: da
vrijeme je novac?!?

pehar_11

Naziv: Opatija 1 dvorana
Linije: 32, 34, 35
Smjer: Rijeka
Napomena: -
Tabla: da
Žuta oznaka: da
Čekaonica: da
vrijeme je novac?!?

pehar_11

Naziv: Gajina križanje
Linije: 34
Smjer: Opatija
Napomena: uklonjena tabla
Tabla: ne
Žuta oznaka: ne
Čekaonica: ne
vrijeme je novac?!?

Matija87

Dobre fotke , samo probaj možda prikupit sve fotke (npr. na trasi lin 34) pa ih poredaj kronološki od početne do završne stanice.
Inače bilo je dosta fotki skoro pa svih stajališta ,ali s vremenom se dobar dio njih izbrisao zbog problema s tinipicom, photobucketom...
U svakom slučaju  thumbs za ovo.

pehar_11

Citat: Matija87  u Svibanj 23, 2022, 13:12:17
Dobre fotke , samo probaj možda prikupit sve fotke (npr. na trasi lin 34) pa ih poredaj kronološki od početne do završne stanice.
Inače bilo je dosta fotki skoro pa svih stajališta ,ali s vremenom se dobar dio njih izbrisao zbog problema s tinipicom, photobucketom...
U svakom slučaju  thumbs za ovo.
Može, probati ću. Samo ne znam kako ubaciti više slika odjednom a da svaka slika iznad nje ima opis...
vrijeme je novac?!?

pehar_11

#340
Evo igrao sam se malo i isprobavao pa sam odlučio napraviti nakakvu "beta" verziju mape na kojoj je ruta linija 34 (Opatija-Matulji-Rukavac-Veprinac). Javite mi kako vam se čini, tj. ima li nešto ovako uopće smisla. Zanimaju me mišljenja, kritike i sugestije. Napominjem da je moguće da su stanice pobrkane ili se na njih ne može u ovom trenutku pritisnuti, radim na tome da to donekle izgleda bolje.

https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=1W3a0zIOamHnqz21KveDoMBLH917km5q-&usp=sharing
vrijeme je novac?!?

NP-549


Matija87


MateV

#343
Ovo nismo već dugo imali. Okretište Zlobinjarevo

pehar_11

#344
(nadam se da nisam promašio temu) Vidim da se netko malo igra sa nazivima stanica, barem na unutarnjim displejima u autobusima. Evo nekih malih promjena (čini se kao da se nastoje izbaciti brojevi):

Matulji centar B → Matulji - centar (u oba smjera)
Volosko 1 Črnikovica → Volosko 1 Tošina (u oba smjera)
Volosko 2 groblje → Volosko groblje (u oba smjera)
Opatija 2 tržnica → Opatija tržnica (u oba smjera)
Opatija - Slatina → Slatina

Usput, ako netko ima savjet/ideju - imam 90% slika stajališta sa linije 34 u oba smjera, kako da ih poredam (tj. da li nešto poput Excela ili direktno ovdje na forum u obliku tablica)? Naravno, planiram isto i za druge linije (ako i koliko stignem), čisto da sva stajališta budu pregledna i na jednom mjestu.
vrijeme je novac?!?