Groblja autobusa i napušteni autobusi

Autor maky, Siječanj 06, 2008, 21:04:28

arsenal

Sve koje su bile u Montenegroexpressu imale su MB motore, 260 ili 290 ks....

Tomek

Super fotke, ja sam mislio da su ih izrezali, bila bi prava šteta ove stare Setre izrezati..

telige

Citat: Tomek  u Prosinac 19, 2010, 23:32:53
Super fotke, ja sam mislio da su ih izrezali, bila bi prava šteta ove stare Setre izrezati..

Mislim da je većina tih buseva u voznom stanju.
Ako se ne varam,tu ima 4 setre, 5 TAM-ova, 2 MAN-a i 4 graf-ova u drugom redu + 2 ona žuta u prvom redu, pretpostavljam također da su graf (nisam siguran)
Nema me.

arsenal

Jedan stari MAN SR 280 koji propada u krugu "Autoremont" Kotor.




Zadarsko dite



Ovaj vetter je jedan od prvih autobusa Puntamika-line - a iz Zadra. S tim su autobusom vozili liniju za Zagreb starom cestom preko Velebita. Mislim kako ga je Vlado vlasnik Puntamike uvezao 1996-e godine i koristio nekih godinu, godinu i pol dana.

Kako ne bih ponavljao previse slika, ona dubrava za koju forumas Arsenal tvrdi kako je Montenegroexpress-ova - nije. U takvoj shemi su bile i dubrave Dalmacijaturista i ova na slici je iz te tvrtke.
I evo vam slika autobusa koju sam davnije vidio na netu i sad trazio i jedva nasao. Zato jer sam se sjetio nekadasnjeg jakog turistickog autobusera.
O ubijenom Autotransportu Zadar i iskasapljenom Croatia-Zadar lineu te ulogama svih igraca u toj igri - ne bih.




Skinuta s web stranice http://www.lupiga.com

Tomek

Sjajno, hvala na podacima i na ovoj fotki. Jel znaš gdje je 303 završio? I koliko je Dalmacijaturist imao autobusa? Ovog Wertera je Puntamika direktno prodao Šabiću?

FitzTN

Kako je taj Vetter uopće išao po staroj cesti? Jako je dugačak :D
Koji su razlozi da je prestao voziti i da tako propada? Dosta O303 još vozi, a ovo je ipak "atrakcija" pa je baš šteta da propada  :(

mate

Mislim da je ovog netko ranije spominjao u ovoj temi, kolega buSHunter mi ga je pokazao u subotu, nedaleko od Velesajma


medo

neobična sjedišta u ovom tamu  ???

5AR


2062 036

Evo nešto iz okolice Šibenika, izvor slike je na slici:


Shole

Uuuu majke ti, šta je ono  :-\

arsenal

Jedna S 215 H iz Tivta koja je odvozila svoje...


tomekk

U jednom dvorištu, izgleda da je nekad vozio radnike...

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

mihaelm

Citat: Pozega  u Listopad 02, 2010, 21:25:43
Nedaleko od rafinerije u B.Brodu,dugo već tamo stoje



Daj točnu lokaciju molim te.. Ja idem skoro stalno u B.Brod pa nije problem stati i slikati, a pogotovo legendu Ikaču :D
Neoplan u srcu