Rasprava - razno

Autor tamlover, Siječanj 14, 2008, 21:15:50

The_Dubster

Citat: aaaaa  u Prosinac 02, 2009, 21:02:42
unutra je nikakav mislim da je 92. godiste prije par godina su mu u Njemačkoj zbog tehničke "ispravnosti" bile skinute tablice i isključen iz saobraćaja. Pretpostavljam da je plaćena velika kazna....

a uuuu jbte.. .čuj to. al ima GRAS finih ovih ekskluzivaca kao neoplan ili man novijih proizvodnji ::|
dok ih ulovim biće i oni ovdje

aaaaa

ima ima dva skylinera stara 10 ak godina, jednog Citylinera 97 godiste i jednog MAN lions Stara mislim da je 2003. godiste. Imaju takođe jednog translinera ali kraćeg on je star oko 10-ak godina. To su vozila koja mogu "preko granice"

The_Dubster

Citat: aaaaa  u Prosinac 02, 2009, 21:19:26
ima ima dva skylinera stara 10 ak godina, jednog Citylinera 97 godiste i jednog MAN lions Stara mislim da je 2003. godiste. Imaju takođe jednog translinera ali kraćeg on je star oko 10-ak godina. To su vozila koja mogu "preko granice"

pa da, ti obavljaju dječije ekskurzije van države

elvis

Taj kraci je Jetliner,a Citylinera su dva,jedan je 97. a drugi cca 93.god.

aaaaa

Citat: elvis  u Prosinac 02, 2009, 21:22:18
Taj kraci je Jetliner,a Citylinera su dva,jedan je 97. a drugi cca 93.god.

Elvise mislio sam na vozila koja ispunjavaju "tehničko eksploatacione uvjete" predviđene zakonom o prevozu  putnika u međunarodnom prometu, a taj 93. koji je nekada bio sive boje a danas bordo i sa prednjom maskom od starlinera  definitivno ne ispunjava uslove i u glavnom radi "ture" po BiH ...

elvis

Gore je bilo pitanje o ekskluzivcima u GRAS-u,a i on se moze svrstati medju njih u odnosu na gradske buseve koje imaju ;)

aaaaa

Citat: elvis  u Prosinac 02, 2009, 21:31:03
Gore je bilo pitanje o ekskluzivcima u GRAS-u,a i on se moze svrstati medju njih u odnosu na gradske buseve koje imaju ;)

ako ćemo ići tom logikom postoji i SANOS isto tako "ekskluzivac" postoji i skyliner 92. godiste kojega remontuju evo vise od godinu dana ...i oni su ekskluzivci

elvis

Taj treci skyliner mi je bio upitan maloprije,i ja sam mislio da imaju tri,ali nisam bio siguran pa nisam htio nista pisati

The_Dubster

Citat: aaaaa  u Prosinac 02, 2009, 21:35:03
Citat: elvis  u Prosinac 02, 2009, 21:31:03
Gore je bilo pitanje o ekskluzivcima u GRAS-u,a i on se moze svrstati medju njih u odnosu na gradske buseve koje imaju ;)

ako ćemo ići tom logikom postoji i SANOS isto tako "ekskluzivac" postoji i skyliner 92. godiste kojega remontuju evo vise od godinu dana ...i oni su ekskluzivci

pa šta mu rade godinu dana :S ???

aaaaa

Citat: The_Dubster  u Prosinac 02, 2009, 21:38:18
Citat: aaaaa  u Prosinac 02, 2009, 21:35:03
Citat: elvis  u Prosinac 02, 2009, 21:31:03
Gore je bilo pitanje o ekskluzivcima u GRAS-u,a i on se moze svrstati medju njih u odnosu na gradske buseve koje imaju ;)

ako ćemo ići tom logikom postoji i SANOS isto tako "ekskluzivac" postoji i skyliner 92. godiste kojega remontuju evo vise od godinu dana ...i oni su ekskluzivci

pa šta mu rade godinu dana :S ???

e to je najveci problem..nista mu nisu uradili prvo je bio problem s motorom kasnije su mu radili enterijer , poslije eksterijer nisu mogli da nadju originalne "dihtunge" stakala nego su nesto improvizirali, ma u krajnjoj liniji nista nisu uradili

The_Dubster

Citat: aaaaa  u Prosinac 02, 2009, 21:43:28
Citat: The_Dubster  u Prosinac 02, 2009, 21:38:18
Citat: aaaaa  u Prosinac 02, 2009, 21:35:03
Citat: elvis  u Prosinac 02, 2009, 21:31:03
Gore je bilo pitanje o ekskluzivcima u GRAS-u,a i on se moze svrstati medju njih u odnosu na gradske buseve koje imaju ;)

ako ćemo ići tom logikom postoji i SANOS isto tako "ekskluzivac" postoji i skyliner 92. godiste kojega remontuju evo vise od godinu dana ...i oni su ekskluzivci

pa šta mu rade godinu dana :S ???

tipično bosanska posla  :( >:(

e to je najveci problem..nista mu nisu uradili prvo je bio problem s motorom kasnije su mu radili enterijer , poslije eksterijer nisu mogli da nadju originalne "dihtunge" stakala nego su nesto improvizirali, ma u krajnjoj liniji nista nisu uradili

damir050

za the  dubster ovo je  samo nekoliko recimo noviji  otoyola al nisu ni ovi bogzna sta  al sta  ces

The_Dubster

Citat: damir050  u Prosinac 03, 2009, 20:58:21
za the  dubster ovo je  samo nekoliko recimo noviji  otoyola al nisu ni ovi bogzna sta  al sta  ces

pa kakva država, takav prevoz ;)

a koliko su ovi ottprilike stari i kad su nabavljeni ???

damir050

ma i ovi su polovni uvezeni a godina nabavke  je  ja mislim 1999 ili  2001 , ako mozes uslikati jednu karosu nije  vazno koji  broj da imamo na stranici
obicno nju mozes uhvatiti dole u Nedzaricima  kod  Sfora , ili  na Otoci preko puta  Mercurov  centra , dje trola za jezero polazi

The_Dubster

Citat: damir050  u Prosinac 03, 2009, 22:00:21
ma i ovi su polovni uvezeni a godina nabavke  je  ja mislim 1999 ili  2001 , ako mozes uslikati jednu karosu nije  vazno koji  broj da imamo na stranici
obicno nju mozes uhvatiti dole u Nedzaricima  kod  Sfora , ili  na Otoci preko puta  Mercurov  centra , dje trola za jezero polazi

ima ih i ovdje na terminalu pa uslikam je  ;)