Rasprava - razno

Autor tamlover, Siječanj 14, 2008, 21:15:50

aaaaa

mislim da se radi o 4421 ili 4424 od ta dva jedan sigurno

MILCHO

Citat: aaaaa  u Siječanj 15, 2010, 17:10:38
mislim da se radi o 4421 ili 4424 od ta dva jedan sigurno
Onda je 4421 100%. 4424 radi.

Sad se sjećam, na nekoliko trolejbusa se vidio trag požara, i nagorele reklame. ali mi je tek sad postalo jasno u čemu je stvar.

aaaaa

Citat: MILCHO  u Siječanj 15, 2010, 18:10:37
Citat: aaaaa  u Siječanj 15, 2010, 17:10:38
mislim da se radi o 4421 ili 4424 od ta dva jedan sigurno
Onda je 4421 100%. 4424 radi.

Sad se sjećam, na nekoliko trolejbusa se vidio trag požara, i nagorele reklame. ali mi je tek sad postalo jasno u čemu je stvar.


ja dugo nisam vidio ni 4119 to je onaj sto mu je prednji kraj bio ofarban u neku florsucentnu boju...neka boja izmedju zute i zelene

MILCHO


MILCHO

#274
Maloprije sam prolazio Majdanskom ul. pored depoa trolejbusa. Primjetio sam da su na Niskopodnoj Škodi 4302 dignute trole, mislim da bi uskora mogla biti spremna za rad.

aaaaa

Citat: MILCHO  u Siječanj 16, 2010, 14:56:15
Maloprije sam prolazio Majdanskom ul. pored depoa trolejbusa. Primjetio sam da su na Niskopodnoj Škodi 4302 dignute trole, mislim da bi uskora mogla biti spremna za rad.

te dvije skode 4301 i 4302 nabavljene su nove 1997. tj donirane od strane mislim vlade Češke rebublike. Ali od prvog dana pa evo do dan danas nikada nisu mogle sastaviti mjesec dana rada bez kvara. Osim toga prilicno su lose i uradjene amortizeri i jastuci "lupaju" kao da imaju predjen milion kiometara a ne 200 000 ne znam da li imaju i toliko....

The_Dubster

jutros oko 8 ulazim u sarajevo, krenuo na ispit kad vidim iz pravca iz ciglana prema koševu (ili šipu ???) ide štefi graf rednog broja 671, tj. pokušava da ide....

naime buse se sav nageo u lijevu stranu, al ono baš baš... vozačeva strana se izdigla pravo... em to, em ide sporo, valjda je i ova štefi graf blizu penzije...

MILCHO

Citat: The_Dubster  u Siječanj 18, 2010, 20:18:38
jutros oko 8 ulazim u sarajevo, krenuo na ispit kad vidim iz pravca iz ciglana prema koševu (ili šipu ???) ide štefi graf rednog broja 671, tj. pokušava da ide....

naime buse se sav nageo u lijevu stranu, al ono baš baš... vozačeva strana se izdigla pravo... em to, em ide sporo, valjda je i ova štefi graf blizu penzije...
Ovo ti je već drugi put da kažeš "Štefi Graf". ako je autobus Štefi Graf, onda je Graf & Stift teniserka   ;D ;D ;D
to je onaj Graf & Stift što od 2008. vozi stalno na 20a za Šip. e Sad si me podsjetio na stare Ikaruse, to se kod njih često moglo vidjeti.
A ima Graf dosta godina a kod nas je već 14 godina.

aaaaa

Taj "Stefi Graf" je davno odradio svoje i da su normalne okolnosti odavno bi bio u penziji....

The_Dubster

cuo sam na forumu da se i tako naziva pa se malo zezam, jer je i situacija posmiješna :P

a to se moglo vidjet i na dubravi koju je RMU Breza koristila (ima tema), ali su taj problem nekako riješili ili su je rashodovali. uglavnom ove dvije sto imaju sad su ok

The_Dubster

danas je gbr 467 završio na kuki ;D nesto se pokvarilo pa ga je šlep služba sa terminala ilidža odvukla oko 14.45

MILCHO

Citat: The_Dubster  u Siječanj 21, 2010, 21:11:39
danas je gbr 467 završio na kuki ;D nesto se pokvarilo pa ga je šlep služba sa terminala ilidža odvukla oko 14.45
I ja sam ga vidio dok ga je kamion šlepao kroz Nedžariće.

The_Dubster

Citat: MILCHO  u Siječanj 21, 2010, 21:45:39
Citat: The_Dubster  u Siječanj 21, 2010, 21:11:39
danas je gbr 467 završio na kuki ;D nesto se pokvarilo pa ga je šlep služba sa terminala ilidža odvukla oko 14.45
I ja sam ga vidio dok ga je kamion šlepao kroz Nedžariće.

jesi vidio na kojoj je liniji radio? pošto je meni promaklo...

MILCHO

Na 27 Ilidža - Hrasnica

MILCHO

Zna li ko šta je sa vratima od 813

2 dana ga viđam, ide za garažu sa napola otvorenim krilom 1 i 3 vrata