Rasprava - razno

Autor tamlover, Siječanj 14, 2008, 21:15:50

The_Dubster

ne znam ni ja, jer je stalno tu negdje, a njegova reg. je puna nekih devetki, tako da sam se zbunio pri zapisivanju

MILCHO

833 i 834 su registrovani još u Oktobru, neposredno poslije uvođenja novih tablica, Nedavno je novoregistrovan i trolejbus 4411 koji je duže vremena stajao u kvaru. za 85 neznam


elvis

Ahaa,najbolje bi bilo a imaju 500 autobusa,pa da njih 100 radi linije dok na ostalih 400 odradjuju dezinfekciju dva puta dnevno

I to da nemaju para,imali bi kad ne bi morali ovoliki revizori trcati da naplate karte,opet problem u onima koji i donose tu necistocu u sredtva JGS.

Moj glas ide GRAS-u.

MILCHO


elvis

Eto vidis cim mora platiti kartu us..e se

The_Dubster

hahahahahaha OMG ne mogu da vjerujem da se ovo dešava hahahahahaha

MILCHO

Citat: The_Dubster  u Ožujak 16, 2010, 19:52:33
hahahahahaha OMG ne mogu da vjerujem da se ovo dešava hahahahahaha
:D :D :D Dešavalo se prije dvije godine  :D :D :D

The_Dubster

Citat: MILCHO  u Ožujak 16, 2010, 20:21:49
Citat: The_Dubster  u Ožujak 16, 2010, 19:52:33
hahahahahaha OMG ne mogu da vjerujem da se ovo dešava hahahahahaha
:D :D :D Dešavalo se prije dvije godine  :D :D :D

nalijetao sam i ja na svakavke i smradove i ljude koji smrde al da vidim govno, nisam još hahahaha

MILCHO

Citat: The_Dubster  u Ožujak 16, 2010, 20:39:56

nalijetao sam i ja na svakavke i smradove i ljude koji smrde al da vidim govno, nisam još hahahaha
Jednom sam ja naletio na kondom zavezan za rukohvat u trolejbusu na 103 ili 107 neznam tačno. a jednom sam se vozio kad se neki pijanac ispovraćao. fuj

MILCHO


The_Dubster

U zadnje vrijeme se digli nešto oni GRAS-ovi ekskluzivci, u zadnja tri dana vidio sam tri - bijeli i bordo cityliner, te bijeli skyliner.

Da li imaju još nekog skylinera, boje kao tamno plave, crne ili nešto tako, jer sam jutros na autoputu vidio takav jedan i naprijed je bio natpis nešto kao GRAS al nisam siguran ???

aaaaa

Citat: The_Dubster  u Ožujak 19, 2010, 22:13:31
U zadnje vrijeme se digli nešto oni GRAS-ovi ekskluzivci, u zadnja tri dana vidio sam tri - bijeli i bordo cityliner, te bijeli skyliner.

Da li imaju još nekog skylinera, boje kao tamno plave, crne ili nešto tako, jer sam jutros na autoputu vidio takav jedan i naprijed je bio natpis nešto kao GRAS al nisam siguran ???


imaju osim tog bijelog jos sva Skylinera. Jedan nije u voznom stanju vec duze vremena je na remontu i on je bijele boje a drugi je u nijansama plave boje i on je mislim jedan od najduzih u BiH, duži čak i od onog sto ima Bosnaexpres

elvis

Nema tu duzi od dugog,ima Skyliner C i Skyliner L,i Megaliner,on ima 15 metara i 4 osovine

aaaaa

Citat: elvis  u Ožujak 20, 2010, 09:32:34
Nema tu duzi od dugog,ima Skyliner C i Skyliner L,i Megaliner,on ima 15 metara i 4 osovine

pa dobro Elvise ti si tu da nas naucis sto ne znamo...