Črnja Tours - razno

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 23:17:58

Rikardo

Danas sam sreo na Gripulama Rovinj Črnjinog Flix Mana.... ako se ne varam🤔

Marko NS

#196
MAN464
Ako vam nije niko odgovorio da se ja malo potrudim ako nije kasno sad :)
EU prema EU je jako lako mozete imati liniju u istom trenutku kao i xy prevoznik na liniji Minhen-Zagreb,samo predate liniju u svim ministarstvima kroz cije zemlje prolazite u ovom slucaju D,AT,SLO i HR. Porez od karte ce vam posle biti procentualno po zemlji od ukupnih km i km predjenih u toj zemlji.Trasu linije,granicne prelaze, mesta i vremena birate sami i morate se pridrzavati toga.Dosta je olaksano samo sto se papiri izuzetno dugo cekaju sigurno nekoliko meseci.
Dok je dosta kompleksnije npr ako otvarate liniju Minhen-Beograd tu ima mnogo zakonskih prepreka kao sto da prevoznik koji vozi petkom u 17 h iz minhena ima zastitu od 24 h pre svog polaska ne sme da vam bude ista trasa nikako ni sva mesta, pa se tu mora biti dosta inovativno sa pravljenjem linija mora se i nekoliko linija praviti ali da ne zalazimo u taj protiv zakonski deo sad. Ali taj deo je dosta kompleksan i ima mnogo o tome da se pise vama je svakako sto se toga tice dosta laske ali i ujedno dosta teze zbog ogromne konkurencije naravno  :)
I da naravno ostali imaju pravo zalbe na vasu liniju. Nadam se da sam makar deo mogao da odgovorim :)

MAN464

Marko pajdane Hvala ti puno , extra si momak svak čast  hi hi

Nadam se da se jednom vidimo u Wienu  yahoo
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Marko NS

Nema na cemu uvek rado, ja sam na drugom kraju austrije u innsbrucku rado ako naidjete nekad  :)

Matej

Znamo da su novi Manovi vraćeni,ali kako su završili u Sloveniji s Flixbus shemom?

https://www.njuskalo.hr/autobusi/man-lion-coach-oglas-36029542

Dreamwalker

Pomoću trikova i crne magije ;)

Šala mala. Dva komada ex 160 i 170-VN su prodana u Biss Tours, Slovenija gdje su vozili za Flix ;)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Doki21

Jel vraćen i onaj koji je se bio zapalio na AK VU ili je to jedan od prodanih u Biss?

Matej

Črnja nije ni jednog prodao,sve je vratio u Man,a oni dalje prodaju. I ti što su završili u Biss-u su očito vraćeni

Scarface



Slučajno naletio na ovo na yt

tomekk

Novost je  bordo Setra 516HD/2, uvoz iz Slovačke sa oko 180 000 km. Dobila je reg PU 3370-E.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

MAN464

Da to nije mozda ona ex Piritrans mislim godiste 2018?

Sve najbolje sa Božijom Pomoći, ljepo je vidjet da se polako obnavljaju :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

gorgoroth


depo

Prinova Setra 431DT
Izvor njihov Fb

hochdecker

Jutros u ZG S431dt-- reg. PU4520E