Slavonija Bus - razno

Autor Tomek, Siječanj 16, 2008, 21:47:54

mate

I,jos ce vjerovatno nabaviti kojeg Citylinera...ili daj Boze cak novog Starlinera...Firme poput Slavonija Busa su dokaz da se moze uspjesno poslovati unatoc divljanju cijena goriva...Imao sam priliku se cesto voziti u njihovim busevima na duzim relacijama...i nikad nije bilo ni najmanjeg problema... 8)

busfan

Ako se dobro sjecam i za njih je neko rekao da su u krizi ???

mate

Ma i da je to netko rekao...to nije istina...firma posluje uspjesno bez ikakvih problema...na linijama koje drze u Brodsko Posavskoj zupaniji su uvijek puni,iz Broda na istok zupanije uglavnom voze busevi Slavonija Busa...jedva cekam da novi bus(evi) stigne u flotu... 8)

erobuss

Netko je to spominjao na starom forumu, budući da je u to vrijeme prodavao bijelog Starlinera, a nedugo nakon toga je kupio Citylinera kad i Autoprijevoz Davor.

mate

Ma nema kod Franje krize... 8)
Jedva cekam nove Neoplane (Cityliner ili Starliner)...al sam siguran da ce nesto od ovog biti

tovar

Pričekaj do kraja lipnja. Njihov vozač s stacionara Gradac mi je rekao da stiže još jedan Cityliner znači već 3. Starliner (čini mi se da su tablice 555 NG) je dan po cijenu novog.

mate

Sva sreca pa cu ga moci vidjeti,vjerojatno ubrzo kad stigne...pa i napraviti koju sliku na AK...

Potezi Slavonija Busa su za svaku pohvalu...najbolji privatni prijevoznik u RH... 8)

mate

Samo jedna informacija...novi Neoplan je stigao u flotu...prije 5 minuta me iznenadio kad je prosao ispred moje zgrade...jos ima probne njemacke tablice... 8)
slike stizu cim prije... 8)

lerotai

koji je model ... to je najvaznije i zaboravio si reci
no sikiriki

mate

E,da...slucajno mi se omaklo pa sam zaboravio...Rijec je o 3. Neoplan Citylineru u floti Slavonija Busa... 8)
Bus je trenutno smede boje...a sad ne znam da li ce bit isti kao i ostala dva Citylinera ili ce ostat ovakav?To cu provjeriti u iducim danima...a slike stizu uskoro... 8)

Bravo za gazda Franju 8)

Neo

Citat: mate  u Lipanj 30, 2008, 22:40:41
E,da...slucajno mi se omaklo pa sam zaboravio...Rijec je o 3. Neoplan Citylineru u floti Slavonija Busa... 8)
Bus je trenutno smede boje...a sad ne znam da li ce bit isti kao i ostala dva Citylinera ili ce ostat ovakav?To cu provjeriti u iducim danima...a slike stizu uskoro... 8)

Bravo za gazda Franju 8)

Svaka cast za Slavoniju Bus, bas mi je drago...
je zakon

erobuss

Mate dosta komentara, daj slike!  :(

tovar

Novi Cityliner je na stacionaru u Vodicama. Pobiga mi je s aerodroma pa ga nisam stiga razgledati. Po pričama ostalih vozača iz Slavonija busa, najbolji bus trenutno u voznom parku. Unutrašnjost mu je dosta luksuzna, kožni sicevi... Kažu da je pun pogodak. navodno ostaje u ovoj boji. I još jedna najava u voznom parku (također po vozačima) na zimu dolazi Starliner. vidit ćemo.

mate

#28
Tovar...slazem se sa svime...men je zao sto ga uvijek zateknem zatvorenog...jer kako sam vidio bus zbilja izgleda iznutra super... a i potvrdujem da ostaje u ovoj boji... 8)
a za Starliner...moram priznati da za to jos nisam cuo...probat cu jos doznati i detalje oko toga...

netko

5555 je već zaguljen.Razbijena su zadnja desna svitla i zaguljen i izvinut oni bočni(desni) poklopac od motora.Nije nešto previše,ali upadljivo.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.