Gradske linije 1 - 9

Autor NP-549, Svibanj 05, 2010, 21:23:37

Čelični

Citat: NP-549  u Siječanj 20, 2020, 07:13:16
Nije Gornje Krnjevo nego  Škola Krnjevo, tj. Veljko Vlahović
Nisam dobro pročitao, ispričavam se, Škola Krnjevo tj. ex Veljko Vlahović danas Eugen Kumičić je bila iznad navedenog bivšeg kamionskog terminala na kojem se okretala 6A.

ikar

Citat: NP-549  u Siječanj 19, 2020, 20:31:20
Prvi put vidim  6A

A 4 Kozala-Želj. Kolodvor-I. Zajca-Kozala ???

Čelični

Imam jedno pitanje vezano za liniju 5.
Pošto živim od 1985. na Škurinju često koristim liniju 5.
Mene zanima jedna stvar. U posljednje vrijeme na liniji 5 disponirani su i subotom i nedjeljom zglobni autobusi.
Neko vrijeme, ne tako davno su oba dana vikendom (subota i nedjelja) vozili solo autobusi.
Otkad se vozim linijom 5, dakle već godinama nedjeljom su uglavnom vozili solo autobusi, rijetko kad se dogodilo da se pojavi neki zglobni nedjeljom i te npr. za vrijeme nekih blagdana "Svi sveti" ili "Vela Gospa" što mi je razumljivo.
Međutim u zadnje vrijeme nedjeljom stalno voze zglobni autobusi. S obzirom da nedjeljom na liniji 5 ima malo putnika i da bi solo autobusi bili dovoljni po kapacitetu koji je razlog da voze zglobni ? Možda rjeđi polasci linije 5 vikendom, raspoloživost vozila ili nešto treće ?  ???
Unaprijed hvala na odgovoru !

NP-549

Oboje. Ide rijetko (samo 3 busa u krugu),a često i nedostaje solo

NP-549

Jedan, dva,tri sakrijte se svi.

Ide Otokvar

pehar_11

Linija 8A postoji?
vrijeme je novac?!?

rzri05

Zanimljivo označeno, u voznom redu linije 8 je navedeno da prometuje polazak sa Torpeda do Fiumare u 15:30. Ipak bih očekivao da je označena isto sa 8, a ne sa 8A.

NP-549

To vozi prigrad, a jedna linija ne može imat polaske i u gradu i u prigradu

Volim autobuse

741 na počinku u Marčeljevoj Drazi

MAN 799

118 na KBC

Zmajhir

#1015
Koji je status 682? Ostali su prodani, 683 je izgorio...

Edit: išao sam pisati pod temu Vozni park, pa mi je pobjeglo tu, moderator može prebaciti slobodno :-)

Putn1k

Citat: Zmajhir  u Prosinac 03, 2023, 19:28:07Koji je status 682? Ostali su prodani, 683 je izgorio...
682 je odvezen u METIS. Imaš sliku na 818. postu u temi rashodi

Zmajhir

A da stvarno, zaboravio već... Tenkju!

pehar_11

Uskoro (nadam se) kreće zatvaranje Adamićeve i promet ide dvosmjerno Rivom, ima li planova kako i gdje se premještaju stanice točno, kao i kakve će biti (ide li čekaona u asfalt ili ide samo kolac)?
vrijeme je novac?!?

lussin

Čisto sumnjam da to ide uskoro, a spominje se tek poslije maškara