Do kud je stigao turistički prijevoz u RH

Autor maly, Listopad 26, 2011, 16:57:53

maly

Evo ga gorivo je poskupilo pa bi bio red da malo smanjimo cijenu prijevoza hehehe.Jadni pojedini naši klijenti neće moći ići se provoditi i oblokavati na kojekakvim putovanjima dok im mi financiramo ta putovanja,jer naplata je skoro nedostižna.

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

miky

Gradonačelnik je potpuno poludio, prema računici koju sam objavljuje naši gosti sa kruzera troše u Dubrovniku 38 EUR-a. Jeli to možda malo? Ovaj iznos je potrošilo manje ljudi jer se u Dubrovniku i ukrcavaju gosti koji nisu u ovome izračunu iznosa. Gradonačelnik kaže da će radije primiti 800.000 gosta koji će Gradu platiti novi harač od 2 EUR-a po gostu nego 1.000.000...Nama na 100 autobusa na taj način pada promet i sad je samo pitanje koliko će nas završiti karijeru privatnih prijevoznika...

-Ado-

Pozdrav momci, koliko se placa u Hrvatskoj autokilometar trenutno?

Shole

bolje pitanje bi ti bilo "kolko nisko su pojedinci spremni ić da bi zajebali ostale "

miky

Dogovoriš Split iz Dubrovnika 8,00 KN/km i javi se manijak i da ponudu 2.200 kuna. Pa ako meni izađe 3.500 kuna, da je spustio na 3.000 je previše spuštanje gaća, a ovako se več usr.o!!!

maly

Jednostavno,kad uspiješ dobiti euro za kilometar koda si  Boga dragoga uhvatio za bradu,pa ti računaj.

mate

#22
U pravu si za euro/km, to je kao dobit na Bingu, tu se negdje krecu i realni troskovi, pogotovo kako sam cuo iskustva s prijevozom iz Slavonije, realna cijena je 8 - 8.50 kn/km. Neki idu s tom cijenom, i ond netko uleti s 5-6 kn/km i preotme ti posao, a teb ostaje sam za zapitati se kako mu se to isplati po toj cijeni voziti turu

conecto

Tako je to kad neka budala istrese hrpu para za kvalitetnu nekoliko godina staru Setru ili Neoplana (neki čak bace novac u nove -najčešće lizing ili kredit s turbo kamatama), a onda uleti u biznis lik s O-303 ili Setrom 215!
Pa nek se onda tješi da mu je bus tehnički ispravniji, sigurniji, ekološki prihvatljiviji i manje troši. A najmanje troši i zagađuje dok leži u dvorištu, tad je i potpuno siguran da mu se ništa neće dogoditi.
A država sve to tolerira.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

B.T transporti

za sezonu 2013 ide drugačiji oblok plaćanja više neče agencije plačat prevoznicima  nego prevoznici agencijama i ja osobno mislim da im ni to nebi bilo dosta

valiz

Veći dio lokalnih agencija uopće ne dovodi gosta nego čeka kraj telefona ili slučajnom prolazniku kojemu promjeni 50 eura da informaciju za koju bi malo veću proviziju. To i nekako može proći,ali momentalno ispred sebe imam jedan upit kojemu se nemogu načudit.Znači uz proviziju koje jesu faci se baš i ne plača,pa ako je ikako moguće ništa.On bi zauzvrat malo i previše a šlag na kraju skinuti sa sebe bilo kakvu odgovornost i ne potrošit ništa.Neću u detalje...

Tlimfocit

A zašto vozite za takve agencije? Ako hoteli i restorani surađuju samo s onima koji više manje redovito plaćaju, zašto prijevoznici rade sa svakim? Nije moguće da su baš SVE agencije iste?


valiz

SAmo sam pokazao jedan primjer,takvih je puno.JA više za takve ne vozim,ali kad ulaziš u takav posao pun si volje za rad i misliš da je većina njih korektna pa želiš odradit svaki posao koji si sposoban.Treba proć vremena da dođeš do npr. 1oo korisnika pa da izabereš 10 ,smanjiš vozni park i radiš malo ,a kvalitetno.

borelee

Slazem se sta je valiz napisa... Agencije i vecina recepcionera drze takav reket da profesionalnost i usluga nije mjerilo dobivanja posla....provizija je kljucna....pa se na kraju pitas cemu rad i ulaganje u sredstva kad pojedinci mlatu lovu samo za posrednistvo...

dci.marko

čitam ovu temu i zanima me da li agencije imaju neka pravila koja busevi trebaju zadovoljavati da bi ih unajmili? razumijem da žele proći jeftino al ipak ako agenciji dođe turist i oni  ga voze s nekom starom kršinom onda je rezultat toga da se taj neće više vratiti bez obzira na sunce, more i sl. moja neka logika je da je ipak bolje malo više platit (ne opet previše, ipak je i njima cilj zarada) pa imat reprezentativan noviji bus koji ima klimu (koja radi), tv i sl dodatke koji vožnju čine ugodnijima. takve stvari možda malo više koštaju ali za imidž te agencije jaaaako puno znači. to je bar moje mišljenje.