Pogađalica --- mjesta gdje su uslikani autobusi ZET-a

Autor Tomek, Studeni 24, 2008, 21:48:08

Perokani

Čini mi se mihanovićeva,linija koja je išla sa Miramarske ili je to Branimirova.

smogovci.bbb2

Mihanovićeva nije, nema stabla i ovakve stupove javne rasvjete. Može biti Branimirova ali buni me auto, vozi po tračnicama a tamo je kolnik pored tračnica buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Perokani


vrba


Perokani

Citat: vrba  u Kolovoz 02, 2023, 22:43:15Možda je riječ o Austrijskoj ulici?
Taman sam ja to našao,rekao bih da je točno kod tramvajske stanice Talovčeva, vidi se zgrada iza koja je i na slici.

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

STIB

Republike Austrije,
zamjena za vrijeme nekih radova (mislim 1986/87)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

MAN SU220


421

Da nije TAS_ovog Golfa dvice nikad pogodit da skreće u Talovčevu, a bijeli fićo stoji ispred broja 34 današnje Ulice Republike Austrije  koja je je nosila šest imena (Kolodvorska, Ulica 26, Ljubljanska, Pavičićeva, Braće Oreški i današnji naziv).
Ako pogledamo na Google maps sada i sliku s  bus123 , prepoznaju se drvena ulazna vrata na kbr 34 i najviša etaža Rudolfove vojarne s karakterističnim prozorima.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

sniff


Perokani


sniff


Kocka O405

Kocka je zakon :)

Vjeko


sniff

Skoro, al to je to  thumbs

https://www.google.com/maps/@45.8325134,16.0388911,3a,72.1y,333.54h,98.5t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAismRokTIrqvTguUAKIVrw!2e0!7i16384!8i8192!5m1!1e4?entry=ttu


230 ide obilazno Ljubijska-Kolakova-Novačka ovih dana.
Inače, ovih 100 metara između Novačke i Ljubijske ne prometuju ZETove linije.