Pogađalica --- mjesta gdje su uslikani autobusi ZET-a

Autor Tomek, Studeni 24, 2008, 21:48:08

221

Sada to vozi Autoturist, linija 371 VG - Hotnja.
Inače, ta cesta (uglavnom prazna) prema Pokupskom (D31) je meni odlična za relaksirajuću vožnju.


sokre

Vidim da nitko ništa, pa evo odgovora - Remetinečka cesta, stube kod Centra za kulturu.

plavi ZET-ov bus volim



Ovo čak niti ja ne znam gdje je - morat ću provjeriti Google Maps da vidim o kojoj se točno ulici radi - no nadam se da nije teško. :P
Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

STIB

Neka od linija s Britanskog trga?, Tuškanac ili Zelengaj?
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Mirta

Nikad ne reci:"Nikad!".

plavi ZET-ov bus volim

138 Zelengaj, tako je! I radi se upravo o ulici Zelengaj.
Eto, nije bilo preteško. ;)
Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

plavi ZET-ov bus volim

Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

marin

Izgleda mi kao ulica Kaptol, ali nemam pojma di je trava na njoj..

221

Ajde da ja probab: linija 109, križanje Selska - baruna Filipovića, smjer Črnomerec.

marin

Da sad se i meni čini, vjerojatno ide prema stanici Selska.

plavi ZET-ov bus volim

Citat: 221  u Rujan 13, 2013, 09:31:50
Ajde da ja probab: linija 109, križanje Selska - baruna Filipovića, smjer Črnomerec.
Bravo! thumbs
Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.


lovac27


Ivan

Citat: lovac27  u Prosinac 02, 2013, 00:05:36
Kaptol. Koji broj i što on tu radi? >hammer<
Tako je, Kaptol kod franjevačkog samostana. A što bus123 radi tu, neka netko pokuša pogodit.  ;D