Pogađalica --- mjesta gdje su uslikani autobusi ZET-a

Autor Tomek, Studeni 24, 2008, 21:48:08

Tomek

Da, tako je, tuda od kud sam ja fotkao se ide za stari grad Susedgrad, svima preporučam da odu pogledati gdje je živio Franjo Tahi, jedan od glavnih likova romana Seljačka buna.

Ivan

Citat: Tomek  u Travanj 07, 2010, 18:24:11... Franjo Tahi, jedan od glavnih autora romana Seljačka buna.
;D ;D Ehm, a da nije prije jedan od glavnih protagonista romana A. Šenoe (a možda i mrvicu bitnije, i prave bune 1573. općenito)? :)


Uglavnom, definitivno posjetite Susedgrad ako ste u blizini, samo oprezno jer dijelovi su u dosta lošem stanju. :)

Tomek


Ivan1983

joj joj Tomek............i ti znaš nači mjesto di buš s komadom visibabe bral :D ;D

Tomek


Ivan

Rekao bih da je ovo most na Jadranskoj aveniji između Lučkog i Blata preko kanala Sava-Odra, slikan iz Lučkog. :)

buSHunter795

Evo jedne...

..mislim da zaslon odaje koji je bus i koja mu je linija..ali ipak...ajmo znalci  ;D

Ivan

Možda 223 u smjeru Dubrave na Koledinečkoj prelazi Dankovečku? :)

buSHunter795

Citat: Ivan  u Travanj 30, 2010, 08:59:09
Možda 223 u smjeru Dubrave na Koledinečkoj prelazi Dankovečku? :)

Ma točno  :D
457 je lako prepoznati po zadnjem displayu 'ZET'
A i kada je došo prije godinu dana, 223 mu je bila prva linija ;)

Grof


buSHunter795


ipiljek

18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

Grof

Citat: buSHunter795  u Svibanj 09, 2010, 18:53:46
Zadnja stanica linije 262...


Tako je, Planina Donja.

Citat: buSHunter795  u Svibanj 09, 2010, 18:53:46
bus..pogađam 475  ???

Blizu, no lako za garažni kad su svi jednaki  ;D ;D

STIB

Ova slika stoji ispred MSU.

Garažni broj i registracija su dobro vidljivi i vjerojatno odgovaraju (ali bi bilo dobro provjeriti),
No, pravo pitanje je gdje je nastala ova slika:

Mala pomoć: Lijevo pokraj busa se vidi neka zelena zgrada, a u staklu se vidi ulična svjetiljka.

Da se razumijemo, ja ne znam odgovor  :D
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

buSHunter795

STIB, ja sam tu sliku slikao i stavio pod 'Slike iz ZET-ove prošlosti' ;)
Slikano ispred MSU-a :D