APP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 15:17:56

elvis

S319 UL,gledao sam sad sliku te Setre,njoj ne vise vrata,nego po dnu autobusa ima jedna lajsna,a upravo s tih vrata je nekad skinuta pa ti se cini da su vrata niza za nekih 4-5 cm,taj dio samo treba lakirati u crno,ako vec nemaju lajsnu i nece se nista primjetiti ;)

S319UL

aha, aha, kužim hvala, trebali bi to prefarbat da ljepše izgleda.  ;)
Setra S 419 UL - Pravi Autobus Za Prave Ljude

tomo

danas je gbr.150 na liniji Osijek-Rovinj

man750

sedam autobusa bi trebalo biti prelocirano u Zadar kada se i ako pocmu voziti linije po koncesijama koje je imao Contus.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

PROFA

Jeli neko zna za ove STARLINERE koji su model motora i jesu li polovni kupljeni ili novi??
Mislim na ocijenu vrijednosti motora EURO 3 ili $

tomo

Danas na liniji Vukovar(11:15h)-Vinkovci(12:00h)-Županja-Rijeka-Poreč sa vezom za Rovinj i Pulu  Iveco 65 C 17 HPT  gbr.109 registarskih oznaka SB-254-EC... proletio je kroz Vinkovce, dok sam se snašao da ga uslikam, već mi je bio iza leđa... čini mi se da je bio 1 putnik u toj ciglici...

mate

Citat: tomo  u Prosinac 21, 2009, 23:10:46
Danas na liniji Vukovar(11:15h)-Vinkovci(12:00h)-Županja-Rijeka-Poreč sa vezom za Rovinj i Pulu  Iveco 65 C 17 HPT  gbr.109 registarskih oznaka SB-254-EC... proletio je kroz Vinkovce, dok sam se snašao da ga uslikam, već mi je bio iza leđa... čini mi se da je bio 1 putnik u toj ciglici...

ova ciglica samo vozi VU - VK - ZU - SB, i u SB putnici presjedaju u bus koji dolazi iz Osijeka i ide dalje za Istru, tako je i u povratku, u SB ciglica ceka putnike za ZU, VK i VU ;)

tomo

Citat: mate  u Prosinac 22, 2009, 22:52:44
Citat: tomo  u Prosinac 21, 2009, 23:10:46
Danas na liniji Vukovar(11:15h)-Vinkovci(12:00h)-Županja-Rijeka-Poreč sa vezom za Rovinj i Pulu  Iveco 65 C 17 HPT  gbr.109 registarskih oznaka SB-254-EC... proletio je kroz Vinkovce, dok sam se snašao da ga uslikam, već mi je bio iza leđa... čini mi se da je bio 1 putnik u toj ciglici...

ova ciglica samo vozi VU - VK - ZU - SB, i u SB putnici presjedaju u bus koji dolazi iz Osijeka i ide dalje za Istru, tako je i u povratku, u SB ciglica ceka putnike za ZU, VK i VU ;)

A znaš li da li se tako povezuje ova ciglica sa linijom Đakovo-Zadar sa Požegom-Zagrebom i Zadrom? prometuje mislim samo čet i ned

busfan

Izgleda da su uzeli 416GT-HD/2 , ima slika na autobusi.net

Tomek

Tako je, evo je, ima proba zagrebačke registracije. Ne znam samo dal je to ona koja je stajala malo više od pola godine kod Eni Koma ili je to neka druga




mate

Citat: tomo  u Prosinac 22, 2009, 23:26:17
Citat: mate  u Prosinac 22, 2009, 22:52:44
Citat: tomo  u Prosinac 21, 2009, 23:10:46
Danas na liniji Vukovar(11:15h)-Vinkovci(12:00h)-Županja-Rijeka-Poreč sa vezom za Rovinj i Pulu  Iveco 65 C 17 HPT  gbr.109 registarskih oznaka SB-254-EC... proletio je kroz Vinkovce, dok sam se snašao da ga uslikam, već mi je bio iza leđa... čini mi se da je bio 1 putnik u toj ciglici...

ova ciglica samo vozi VU - VK - ZU - SB, i u SB putnici presjedaju u bus koji dolazi iz Osijeka i ide dalje za Istru, tako je i u povratku, u SB ciglica ceka putnike za ZU, VK i VU ;)

A znaš li da li se tako povezuje ova ciglica sa linijom Đakovo-Zadar sa Požegom-Zagrebom i Zadrom? prometuje mislim samo čet i ned

Posto je APP dobio Contusove linije za Zadar iz Zagreba, APPovci su se dosjetili da ova ciglica samo vozi OS - DJ - SB - ZG i onda presjeda u drugi bus koji ide za Zadar, a dok nije bilo tih polazaka iz Zagreba za Zadar ta je ciglica isla skroz do Zadra

miky

Osim ove S 416 GT HD/2 dobili su još jednu mislim S 415 GT HD...

tomo

gbr.149 PŽ-877-BU danas na liniji Osijek-Rovinj

driver

Čuo sam da je App u Slavonskom brodu izgubio gradske osnovne škole. Čisto za nepovjerovati .Jel zna tko jeli to istina.

kromosom666

netočno, čuo sam da su i dobili dosta škola koje nisu imali dosad