APP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 15:17:56

TomoM

Ja sam neki dan gledao prilog na brodskoj televiziji gdje su uveli dvije linije za romsko naselje za prijevoz dijece od 5 do 8 razreda. I ako se nevaram bio je Terzić.

mate

Evo sto se tice prijevoza na razini Brodsko - Posavske zupanije, tu su APP i Slavonija Bus ocekivano profitirali

http://sbtv.hr/index.php?c=news.php&id=981#pocetak

a evo sto je Tomo pricao, to je dobio Terzic bus, a sad za ostale skole u gradu to ne znam tocno da li to jos vozi APP ili netko drugi

http://sbtv.hr/index.php?c=news.php&id=995#pocetak

tomo

jutros gbr. 110 parkiran u Osijeku, linija Zadar-Osijek
te gbr. 150 u 12:00h na liniji Osijek-Rovinj

Tomek

U MAN Importeru u Zagrebu dva APP-ova Lion's COacha I.gen. stoje bez tablica parkirani između autobusa koji se tamo prodaju. Jel zna netko dali je APP prodao te autobuse ili ih zamjenio za nešto novo?

Pozega

#139
Kupljeni novi Cityliner i Man Lions Coach,slika iza 15 h.

Pozega

Citat: Tomek  u Veljača 25, 2010, 18:50:02
U MAN Importeru u Zagrebu dva APP-ova Lion's COacha I.gen. stoje bez tablica parkirani između autobusa koji se tamo prodaju. Jel zna netko dali je APP prodao te autobuse ili ih zamjenio za nešto novo?
To bi trebali biti gbr 69 i 70 pošto je preostali troosovinac gbr 58  još uvijek u pogonu na liniji za Zagreb.

mate

#141
Citat: Pozega  u Veljača 27, 2010, 10:14:51
Citat: Tomek  u Veljača 25, 2010, 18:50:02
U MAN Importeru u Zagrebu dva APP-ova Lion's COacha I.gen. stoje bez tablica parkirani između autobusa koji se tamo prodaju. Jel zna netko dali je APP prodao te autobuse ili ih zamjenio za nešto novo?
To bi trebali biti gbr 69 i 70 pošto je preostali troosovinac gbr 58  još uvijek u pogonu na liniji za Zagreb.

Aha, upravo tako rijec je o 69 i 70 ;)

Tomek

Jel  mi može netko reći kako se zvala tvrtka koju je APP kupio i od koje je uzeo Starlinera i O303 gbr141 i 142?

mate

Citat: Tomek  u Veljača 27, 2010, 13:36:58
Jel  mi može netko reći kako se zvala tvrtka koju je APP kupio i od koje je uzeo Starlinera i O303 gbr141 i 142?

Ta dva busa, i jednu linija koju je jako dobra (Sl.Brod - Zbjeg) je APP uzeo od posrnulog privatnika iz Kanize (mjesta 20ak km od Broda). Inace firma se zvala "AUTOPRIJEVOZNIK ANTUN TOMINOVIĆ,KANIŽA" ;)

Tomek

Setra S319UL gbr90 već nekih mjesec dana ako ne i više stoji u Enikonu. Naime, otišao je motor,a i bus baš nije u najboljem stanju pa je na sređivanju.

mate

Citat: Tomek  u Ožujak 08, 2010, 18:03:20
Setra S319UL gbr90 već nekih mjesec dana ako ne i više stoji u Enikonu. Naime, otišao je motor,a i bus baš nije u najboljem stanju pa je na sređivanju.

Tomek upravo tako sve stoji sto si napisao, a vozac koji ju duzi sada vozi jednu od ostalih S319 UL, Gbr.114, jer taj bus i vozac su na jednoj od ponajboljih APPovih lokalnih linija, pogotovo sad kad je skolska godina ;)

man750

Izgleda da je stigao i g.br.170. Kupljena je nova S419 GT-HD prva na ovim prostorima i najvjerovatnije je da ce voziti na linijama iz Zadra.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

kromosom666

je, danas dolazi u Požegu, navodno...

mate

Citat: kromosom666  u Ožujak 19, 2010, 16:05:19
je, danas dolazi u Požegu, navodno...

Trebala bi doc u Pozegu na stavljanje naljepnica..