Novi Postovi

#1
Prijevoznici L - R / Odg: Madunić, Blato na Cetini ...
Zadnji post by Paško - Jučer u 23:56:55
Još jedna novost: ST-0033-OO
#2
Mislim da nijedan Plesov autobus u Splitu više nije zapravo u vlasništvu Pleso prijevoza, nego u vlasništvu drugih firmi preko kojih se autobusi Plesu iznajmljuju. Tako bi se Volvo službeno trebao voziti na Flarent, a MAN – nemam pojma. Ostali su samo natpisi bivšeg vlasnika. Snimljeno prije devet dana.
#3
Prijevoznici L - R / MM fast travel, Split
Zadnji post by Paško - Jučer u 23:49:27
MM FAST TRAVEL društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Alkarska ulica 5, 21000 Split
jedini član d.o.o. Marin Madunić


Nova firma dinastije Madunić. Autobus je ex Croatia Bus ZG-6708-IH i uglavnom vozi za Pleso prijevoz.
#4
Čazmatrans promet / Odg: Čazmatrans – fotografije ...
Zadnji post by Paško - Jučer u 23:46:33
U Splitu prije devet dana 12xx i 13xx
#5
Ugašeni prijevoznici / Odg: PTT Autoprijevoz Split
Zadnji post by Paško - Jučer u 23:44:06
TAM na prijevozu članova HDP-a Mosor 1970-ih. Fotografije sam imao priliku vidjeti u sjedištu Društva, hvala šjori Nikolin. :)
#6
Promet Sinj / Odg: Promet Sinj – fotografije
Zadnji post by Paško - Jučer u 23:41:49
MA-255-DG je bivši MA-102-BR, vraćen u promet u veljači, nakon više od pola godine.
#7
Prijevoznici L - R / Odg: Litre tours, Otok [ST]
Zadnji post by Paško - Jučer u 23:32:06
ST-3333-LT je novost u temi, ex Fox Transfer, ex Transporti Škaro, ex Pleso prijevoz
#8
Fotka je nikakva, ali da evidentiramo. Ovaj Volvo, ZG-2673-JH, već imamo u temi Flarent i nije poanta da se ovdje vidi da mu je bivši vlasnik iz talijanskog mjesta San Felice a Cancello. Poanta je da sam ga prije devet dana snimio u Splitu, a ispod vozača stajao je natpis Autotransport Karlovac. Vozi za Pleso, ali očito je sad registriran na karlovačku firmu.
#9
Fotoalbum / Odg: Fotografije iz 2024.
Zadnji post by Volim autobuse - Jučer u 21:21:22
744 i 782
#10
Prijevoznici L - P / Odg: Pepex, Orašje/Pepeks, Zag...
Zadnji post by lussin - Jučer u 19:09:07
Tourliner u Rijeci