Croatia bus - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:15

mate

Danas na liniji Osijek - Zagreb - Hamburg











Tomek


tomekk

Danas za Zagreb s 5 putnika Transliner ZG 0012-CB

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

fakincic

pokraj Doma sportova ex visoka dubrava od Croatia busa  :), izgleda da je cijela donja polovica busa ostala u original bojama



Tomek

To je lažni Croatia bus, bus je ustvari ex APP ex Autotrans, imamo o njemu na forumu, kod jednog ZG privatnika je sad.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

kampanjac

#441
evo obećanih slika 486-ice...zagreb-hum na sutli...p.s. zahvaljujem ljubaznom vozaču na slikanju..

By kampanjac at 2011-02-02

By kampanjac at 2011-02-02

By kampanjac at 2011-02-02

i pričao sam vam da sam sreo zg-0012-cb koji je došao krcat iz dubrovnika..evo slika..

By kampanjac at 2011-02-02

By kampanjac at 2011-02-02

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

kampanjac

ne sviđa mi se to kaj su napravili s njim...pogotovo prednja maska...nisu sparili dobro rubove..i retrovizori...iskreno, moje mišljenje je da su mogli to i bolje... :-\

Shole

Da, retrovizore gornji dio u crno, i na maski popravit ove rubove da sve bude plavo

BTW, kako sad ove nove autobuse vode u evidenciji s obzirom da garažnih brojeva nema već godinama, a nestale su i naručene tablice ?

elvis

Ja ovo nisam bas najbolje upratio,jesu li ovaj BMC i onaj Iveco mini u njihovom vlasnistvu sada,ili su iznajmljeni od nekog ???

im

dobro pitanje jer ja san viđao jednog probusa na linijama apz-imotski recit mi ako nisam u pravu???

kampanjac

zg-0015-cb danas na putu za vir...p.s. šogor slikao pa nije povuko zoom... :-[ :-[

By kampanjac at 2011-02-09

By kampanjac at 2011-02-09

fakincic

Za Vir?
Prema voznom redu na www.akz.hr linija za Vir ne vozi.
I je li Vir išao po autocesti ili starom cestom?

kampanjac

Citat: fakincic  u Veljača 09, 2011, 21:35:46
Za Vir?
Prema voznom redu na www.akz.hr linija za Vir ne vozi.
I je li Vir išao po autocesti ili starom cestom?
jbm, sad si i mene dao u nedomicu...nisam ni ja vidio..šogor slikao i pogledao...daj vidi kaj bi moglo to biti...autocesta je, oko male kapele..daj vidi po linijama kaj bi to moglo biti...vrijeme kad je uslikano je ujutro između 08:50 i 09:20...nisam siguran točno...aj vidi...baš me zanima sad...