Croatia bus - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:15

mile6


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

kampanjac


mate

Starliner na liniji Osijek - Hamburg i Transliner (0006) na liniji Vukovar - Laussane


mate

ZG-0023-CB jucer na liniji Zupanja - Frankfurt


fakincic

I dok 511 stoji danas na Humu i čeka polazak sutra ujutro za ZG, "njegovu" liniju u 8.30 za Zagorje danas je prvi put vozio (očekivao sam nešto plavo pa sam zato bio malo prespor):



Uploaded with ImageShack.us

mate

U subotu na AK Sl.Brod - Transliner (0006) na liniji Vukovar - Laussane, a Citylineri (0024 i 0021) na liniji za Berlin i Hamburg...




kampanjac

evo fakincic je spomenuo 511 na našoj liniji pa sam ju ja kolko tolko ulovio...nisam uočio neke značajnije promjene na njoj, jer je dugo nije bilo pa smo sami razvili neku priču da bi mogla biti na nekoj generalki ili sl...a ko zna, možda su joj zbilja izmijenili vitalne dijelove... ;)..slike su kakve jesu zbog malo jačeg snijega u to vrijeme i automobila koji uvijek okupiraju busnu...gaddemet.. ;) ;)

By kampanjac at 2011-02-21

By kampanjac at 2011-02-21

Tlimfocit

Iz Splita za Dubrovnik danas:

fakincic

Danas u 14.45, Črnomerec



Uploaded with ImageShack.us

Tomek

ZG0002CB više nema Mercedesove ratkape po kojima je bio prepoznatljiv, sad je isti kao i drugi

đivo

ZG-0003-CB koji je jedno vrijeme imao natpise Autopoduzeće Z Imotski, a sada ponovo ima CROATIA BUS  :)





nidi

ZG-0012-CB na redovnoj liniji Zagreb-Dubrovnik jutros u Dubrovniku. :)




*****  V     O      L       V       O   *****

Tomek

I dok sad svaki dan vozi 511 gdje je nestao 513? Među zapljenjenim autobusima kod Zovka je i jedan Transliner SHD, to bi trebao biti ex Croag 0030.


NP-549

0003 na  Crikvenica - Zagreb