Croatia bus - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:15

vedran 811

Shema je vrhunska , ali najvažnije da su počeli obnavljati vozni park sa mlađim busevima, nadam se da će biti još prinova.

Tomek

Nije VIP, tj. šta bi uopće trebalo značiti VIP? To se obično stavlja kod buseva koji iza imaju stol i stolce oko njega. Ovaj nema, ali ima malo više opreme, a i bio je namijenjen Njemačkom tržištu pa je solidnije napravljen od onih koje ovdje nama nove prodaju.

lukas auto

I svakako lijep detalj za vidjeti ZG-4444-CB.

zvone13

sta mislite koji ce bus dobiti ZG 5555 CB tablice ???

ja bih tipovao za jednu SETRU  , a vi ???

ROAD

Citat: Tomek  u Lipanj 11, 2012, 22:06:41
Nije VIP, tj. šta bi uopće trebalo značiti VIP? To se obično stavlja kod buseva koji iza imaju stol i stolce oko njega. Ovaj nema, ali ima malo više opreme, a i bio je namijenjen Njemačkom tržištu pa je solidnije napravljen od onih koje ovdje nama nove prodaju.

VIP bi trebalo značiti kada bus ima, tri reda sjedišta, ili stolce između sjedišta, i sečiju na kraju busa. Ovdje mi se na prvoj slici učinilo kao da ima tri reda sjedišta, a vidim da su sjedišta luksuzna.

Citat: zvone13  u Lipanj 11, 2012, 22:15:14
sta mislite koji ce bus dobiti ZG 5555 CB tablice ???

ja bih tipovao za jednu SETRU  , a vi ???

Ma ništa od Setre, batali to ...
NEOPLAN VIP CLASS

Majstor

Sljedeći jos jedan Cityliner
Samo mi sudite pošteno !

Alex

Još malo detaljnije Tourliner:










Alex


lerotai

napokon nekoliko dobri fotki novih autobusa :)
no sikiriki

Man lion's coach

Stvarno mi je drago da su krenuli naprijed ;D A sta je doprinijelo ovom napretku ??

Majstor

Upravo Daily CBus slepa Drava promet prema Zagrebu
Samo mi sudite pošteno !

Tomek

Temsa Safari, ove dvije šta su ostale su stvarno dosta propale, mogli bi ih i bolje održavati

5AR


tomekk

ZG 0022-CB večeras za Njemačku:

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek

Evo da jedan od novih ide i na linije za inozemstvo. Znači dobio licence za vožnju van Hr.
Higer H92 danas na liniji Zagreb - Frankfurt da ga malo i Njemci upoznaju. Meni autobus izgleda čisto solidno, koliko god se neki žalili