Croatia bus - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:15

Tomek

Ja bi ti preporučio da probaš ići s njima jer možda će to biti zadnja šansa za vožnju s njima. Možeš biti siguran da ti Temsa ne bude došla  ;D

tomekk

Citat: Tomek  u Ožujak 06, 2009, 20:02:21
Ja bi ti preporučio da probaš ići s njima jer možda će to biti zadnja šansa za vožnju s njima. Možeš biti siguran da ti Temsa ne bude došla  ;D

zapravo kad gledaš nije smješno, nego je za plakati, sve ide k vragu, ak sve to propadne puno ljudi ostaje na ulici, šta se tiče relacije zg-čk tu zna svega bit, ujutro jučer i danas s dolaskom u novi marof u 6 20 city 116(znači polazak u 5:00 iz zg prema izračunu), u 14:20 u marofu sam viđao temse i citye 1116, a navecer iz varazdina u 20:00 skylineri, megalineri, translineri, tako u i 9 ujutro iz varaždina, uglavnom nađu se tu svi busevi, a od ap-a za čk imaš eurobuseve 619, 620, 405 sigurno te još ostale koji se izmjenjuju.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomo

#122
Citat: tomekk  u Ožujak 06, 2009, 20:18:42
Citat: Tomek  u Ožujak 06, 2009, 20:02:21
Ja bi ti preporučio da probaš ići s njima jer možda će to biti zadnja šansa za vožnju s njima. Možeš biti siguran da ti Temsa ne bude došla  ;D

zapravo kad gledaš nije smješno, nego je za plakati, sve ide k vragu, ak sve to propadne puno ljudi ostaje na ulici, šta se tiče relacije zg-čk tu zna svega bit, ujutro jučer i danas s dolaskom u novi marof u 6 20 city 116(znači polazak u 5:00 iz zg prema izračunu), u 14:20 u marofu sam viđao temse i citye 1116, a navecer iz varazdina u 20:00 skylineri, megalineri, translineri, tako u i 9 ujutro iz varaždina, uglavnom nađu se tu svi busevi, a od ap-a za čk imaš eurobuseve 619, 620, 405 sigurno te još ostale koji se izmjenjuju.

uh, a to mi je taman ova linija u 13h koja bi mi naj naj odgovarala..... Izgleda da ću se ja ipak držati IC 580/581 "PODRAVKA" pa onda bude vjerojatno koja slikica i sa koprivničkog i varaždinskog AK.......ja sam gotovo uvijek vidio na AK Čakovec kada god sam došel tamo onaj truli MB 0404 s polaskom oko 15:30h
a najveća prednost je cijena za 238km vlakom platim 76,70 - 99,50 kn, a za bus za 100 km 84,00 kn... ???

tomo

evo ovaj je vozio u srijedu u 13h iz Zagreba za Čakovec.... a od AP-a je vozila Setra gbr.555 s presjedanjem u Varaždinu u gbr.550

mansg313


Jedna malo starija slikana na VR CB-a iz 98

Karabaja

Danas u novoj garaži Croatia Busa!Mogu vam reći da je ovaj novi krug sasvim zadovoljavajući za njihove potrebe,iako je znatno manji od bivšega.Vidio sam da imaju jako puno prostora za parking,veliku radionu i jednu sasvim solidnu praonicu sa druge strane.Sve je uredno i posloženo tako da to sve skupa ipak dobro izgleda.

manoplan

Citat: Karabaja  u Ožujak 16, 2009, 21:09:21
Danas u novoj garaži Croatia Busa!Mogu vam reći da je ovaj novi krug sasvim zadovoljavajući za njihove potrebe,iako je znatno manji od bivšega.Vidio sam da imaju jako puno prostora za parking,veliku radionu i jednu sasvim solidnu praonicu sa druge strane.Sve je uredno i posloženo tako da to sve skupa ipak dobro izgleda.

Nažalost, kako stvari s njima trenutno stoje-moglo bi im i to uskoro postat preveliko :(

Karabaja

Danas sam bio tamo i razgovarao sa nekim ljudima,tamo se radi sasvim normalno i kao što sam rekao sve je na svome mjestu!Uopće nemaš osjećaj da nešto ne štima,svatko radi svoj dio posla,a cijeli krug izgleda jako uredno.

Tomek

Transliner kod Zovka u Lučkom -- drugi je stajao odmah iza ovoga  :'(


navi


brioni

Oprostite ako ima pogrešaka

Tomek

Evo opet 491, ovaj puta straga


brioni

Oprostite ako ima pogrešaka

np

ima li putnika za CH? jeli svaki dan vozi ?

mate

Nekoliko slika s AK Sl.Brod

Transliner ZG-0008-CB



Transliner ZG-0014-CB



Cityliner ZG-0021-CB



Setra ZG-640-UA