Croatia bus - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:15

Bari

ZG - 0016 - CB (Rijeka - Zagreb)
KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo


The_Dubster

U Sarajevo danas, umjesto standardnog citylinera - Temsa Safari




Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

mate

Petak - Transliner ZG-0002-CB - Zupanja - Frankfurt



Subota - Transliner ZG-0006-CB - Osijek - Hamburg



Nedjelja - S315 HD ZG-640-UA - Zagreb - Tuzla


The_Dubster


Tomek

Neoplan Transliner N316H iz 91./92. ZG-511-VL na svojoj u zadnje vrijeme redovnoj liniji Zagreb-Hum Na Sutli






tomekk

Ova 4 stacionirana u VŽ.Parkiraju u ASC  ;)



Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

mate

Danas jedna zanimljiva a i veoma rijetka situacija. Naime Transliner ZG-0013-CB danas je prvo vozio redovnu liniju Zagreb - Pozega, da bi po dolasku u Pozegu, umjesto odmora vozio APPovu liniju Pozega - Sl.Brod - Pozega. Medutim ni tu nije kraj iznenadenju, po dolasku u Sl.Brod, imao je nekih 30 minuta odmora, te je otisao na APPovu lokalnu liniju Sl.Brod - Zdenci (20ak km od Sl.Broda), i na kraju u 14.20 nazad za Pozegu, odakle ce kasnije popodne vratiti liniju za Zagreb




zvone13

nagovjestava li se to nekakva suradnja, kupnja, preuzimanje  ili neznam sta .  (nagadjam)

mate

Citat: zvone13  u Lipanj 07, 2010, 22:50:57
nagovjestava li se to nekakva suradnja, kupnja, preuzimanje  ili neznam sta .  (nagadjam)

Ma ne vjerujem, kako sam cuo APP je u nekakvom manjku buseva, pa je ovaj uletio na te linije, nije to prvi slucaj da netko drugi vozi APPove linije (pr. ovu PZ - SB, je cak nekoliko puta i ČTR vozio)

mate

I danas slicna situacija, Cityliner ZG-491-MV na APPovoj liniji Pozega - Sl.Brod


mate

S315 HD danas na APPovoj liniji Pozega - Sl.Brod


fakincic

Prvi put u Pregradi



Do 2004., do kad sam se često vozio plavim autobusima, kroz Pregradu je prema Straži prošao cijeli vozni park: sve dubrave, visoke dubrave, TAZ-ovi neoplani, volvo, svi neoplani, od onih tzv. Univerzijadinih preko katnih troosovinaca pa do onog što prevozi reprezentaciju, sve setre iz Croatiaturista... pa čak su i korčulanski autobusi znali vozili Stražu.
Razlog je što je to vrlo kratka relacija i brzo se vraća u Zagreb. Npr. linija koja je išla iz Zagreba u 5.30 vratila se u Zagreb već u 9.20.
I večeras, kraj fontane na ulazu u grad u 19.30 prošao je na vrijeme na kolodvor 511.
A onda, za njim - megaliner (onaj s novom maskom, 495 valjda?). Mislim da je ovo prvi put da je ova velika plava krstarica  bus123 u Pregradi. Produžio pedesetak metara iza kolodvora, skrenuo u sporednu ulicu i parkirao pokraj Srednje škole gdje ga je već čekala masa srednjoškolaca. Maturalac.
Bez obzira na godine (koliko ih ima na plećima?), vidjelo se da je svima zastao dah  ;) ;) ;)
Sretan put i povratak!

conecto

Pretpostavljam da one prve Citylinere netko naziva "Univerzijadinim" ali to je onda potpuno krivo jer ti su autobusi kupljeni novi 1988., a Univerzijada je bila godinu ranije. Jedino je iz TAZ-a stigao poklon - nova Dubrava u bijeloj boji s crtama u bojama Univerzijade, a sa svake strane je bio nacrtan Zagi. Imala je FAP-ov motor za razliku od ostalih Dubrava iz CB-a (tada još Zagrebačkih transporta), ali je i ona za koju godinu dobila Mercedesov.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...