Panturist - slike

Autor Servis, Svibanj 23, 2008, 15:50:38

mate

Danas na liniji Osijek - Zagreb


mate

Ne znam je li ovo slucajno ili ne, ali kad padne jaci snijeg kao i danas Tourismo je na liniji Osijek - Sl.Brod - Osijek, tako je bilo i u 12.mjesecu, a i danas ;D (usput nadam se da mi nitko nece zamjerit sto stavljam ovu sliku)






tomo

Ovaj MB 0303 od T-Toursa je dobio na vratima oznaku Veolia... danas je u tom busu bilo nekoliko fotografa, rekao bih i novinara, slikali su vozača u autobusu, kraj autobusa , a umalo i na autobusu... što se događalo, ne znam... danas je bio na liniji Osijek-Jagodnjak-Beli Manastir... Ako hoćete vi premjestite u T-Tours jer ja nisam još siguran da li je samo u najmu Panturista ili se radi o "poboljšanju" voznog parka Veolie... Inače bus mi djeluje jako dobro očuvano...

TomoM

Uh, p ajer ti gledaš TV ili čitaš novine.
Pa uhvatili u njemu onog iz vrapča.

vollwy

Jučer je u tom autobusu bio lik koji je pobjegao iz Vrapča. Zahvaljujući vozaču i njegovoj prisebnosti pacijent je sinoć vraćen 'doma'.  :)

tomo

Citat: TomoM  u Veljača 04, 2010, 14:47:56
Uh, p ajer ti gledaš TV ili čitaš novine.
Pa uhvatili u njemu onog iz vrapča.
Ja nisam to pročitao u 24 sata i vidio na TV-u u prolazu, dakle nisam nigdje vidio kak izgleda bus, a nisam ni prepoznao da se po onoj slici interijera radi o ovom MB 0303.... Jedino što znam i što sam siguran jest da je to ista linija... ali pošto je isti vozač, onda je to to...

mate

MAN OS-495-HD na liniji Osijek - Sl.Brod


tomo

OS-754-IJ

OS-752-IJ na liniji Osijek-Antin

borelee

Koliko imaju sjedala ovi boxeri...

tomo

Euroliner OS-371-HG na liniji Osijek (15:30h)-Vinkovci-Osijek(povratak u 17:15h), donedavno linija krcata studentima


Tomek

#160
Danas u Zagrebu dva ista Citylinera, ovog sam ulovio

OS-140-BM


mate

Man mi uletio u kadar ;D Inace redovni bus na liniji Osijek - Sl.Brodu (polazak 9 iz Os, u 10.45 iz Sb)


mate

Transliner OS-826-BH u novom ruhu, slikano u 14.15 pri polasku s brodskog kolodvora




Tomek

Ajme kako je ružan bez ovog crnog naprijed oko svjetala. Pa zar je to tako teško obojati? Ovako ovi Panturistovi Neoplani izgledaju kao neka njuškala  ;D

mate

Tomek imas pravo, ali ako krene se ovim tempom sve bojat u Veolinu shemu, Panturist bi vrlo lagano mogao ostati bez svojeg prepoznatljive sheme, po kojoj je svugdje poznat, a to mislim i nije dobro, ali ocito je takva politika firme :-\